Ta oferta pracy jest nieaktualna od 73 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Biznesowy - praca zdalna

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy globalną firmą technologiczną z 15 – letnim doświadczeniem. Zatrudniamy ponad 700 specjalistów z zakresu nowoczesnych rozwiązań wspierających biznes. Posiadamy 6 oddziałów w Polsce oraz biura w Indiach (Pune), USA (Nowy Jork) i Malezji (Kuala Lumpur).

    Tworzymy innowacyjne rozwiązania IT wykorzystując kompetencje w zakresie outsourcingu, utrzymania i rozwoju oprogramowania oraz chmury.

    Wyróżniamy się podejściem Paperless, którego celem jest zmniejszenie ilości papieru w organizacji oraz optymalizacja procesów biznesowych.

    Analityk Biznesowy

    Zadania:

    • Definiowanie zakresu projektów
    • Przekład wymagań biznesowych na wymagania funkcjonalne
    • Dokumentowanie wymagań użytkownika i wymagań systemowych
    • Wspieranie testów UAT
    • Współpraca z zespołami programistycznymi / testerskimi
    • Wyszukiwanie grup docelowych oraz definiowanie potencjału sprzedażowego
    • Pomoc we wprowadzeniu nowych produktów / usług na rynek
    • Tworzenie raportów związanych z analizą sprzedaży i rynku
    • Przygotowywanie analizy konkurencji

    Wymagania:

    • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Analityka Biznesowego
    • Wykształcenie wyższe
    • Znajomość procesu analizy biznesowej
    • Znajomość narzędzi służących do analizy (modelowanie procesów, dokumentacja wymagań użytkowników, wymagania funkcjonalne, przykłady użycia, scenariusze)
    • Chęć do poszerzania wiedzy z zakresu nowych technologii i procesów biznesowych
    • Znajomość UML
    • Wysoce rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Znajomość procesu zwinnego wytwarzania oprogramowania
    • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
    • Język angielski w stopniu biegłym
    • Wysoka kultura osobista
    • Ciekawość, umiejętność formułowania pomysłów
    • Elastyczne godziny pracy (kontakt z biznesem w USA)
    • Możliwość wyjazdu służbowego do USA (co najmniej raz do roku)

    Oferujemy:

    • Szkolenia wstępne
    • Pełnoetatowe zatrudnienie – możliwość wyboru formy współpracy (w tym pracy zdalnej)
    • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz kartę multisport
    • Zajęcia z języka angielskiego

    Zainteresowane osoby prosimy przesyłać CV poprzez przycisk aplikowania.