Oferta pracy

Analityk biznesowy (rynek ubezpieczeniowy)

Sygnity S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Rozwój rozwiązań Sygnity w zakładach ubezpieczeniowych.

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikowanie i modelowanie procesów biznesowych klienta

  • Dokumentowanie wymagań oraz potrzeb klienta

  • Przygotowywanie propozycji rozwiązań z zakresu architektury biznesowej na podstawie dokonanej analizy

  • Opracowywanie modelu architektury biznesowej na bazie istniejących modeli oraz poprzez tworzenie nowych

  • Szacowanie pracochłonności analizy i definiowanie celów, zakresów, produktów i zadań analizy biznesowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne bądź informatyczne)

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku analityka biznesowego

  • Wiedza w zakresie działania systemów informatycznych w branży ubezpieczeniowej

  • Rozumienie zasad funkcjonowania rynku ubezpieczeń majątkowych i specyfiki produktów majątkowych oraz procesów wewnętrznych zachodzących wewnątrz zakładów ubezpieczeniowych

  • Łatwość precyzyjnego formułowania opisu wypracowanych rozwiązań i umiejętność przekonywania do zaproponowanych rozwiązań

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów

Mile widziane

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie pracy w projektach wprowadzonych w metodyce Scrum

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B

  • Opiekę medyczną w LuxMed i ubezpieczenie grupowe w MetLife

  • Program kafeteryjny – sam wybierasz benefity (sport, kino, kultura, wypoczynek)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa z rekruterem

2

Rozmowa z menedżerem

Sygnity S.A.

Jesteśmy polską firmą IT, działającą od 1991 roku. Przeszliśmy drogę od rodzinnej firmy, przez błyskawiczny debiut na GPW po 4 latach, a dziś jesteśmy prężnie działającą organizacją. Większość banków w Polsce, najważniejsze urzędy państwowe oraz koncerny energetyczne stosują właśnie nasze rozwiązania.

Tworzymy aplikacje korzystając z wielu sprawdzonych i nowych rozwiązań. Rozwijamy się dynamicznie w nowoczesnych technologiach, integrując je z nowymi i istniejącymi aplikacjami. Budujemy systemy o złożonej architekturze na dużą skalę.

Nasze zespoły projektowe budujemy z osób o zróżnicowanych kompetencjach (analitycy, architekci, programiści, testerzy) i z różnym stopniem doświadczenia. Nie zawsze pracujemy nad wspólnym projektem w jednej lokalizacji, komunikujemy się za pomocą JIRA, Confluence, Teams. Wspieramy zespoły w ich pracy, zapewniając odpowiednie narzędzia, szkolenia i warunki pracy.

Na co dzień tworzymy zespół ludzi mających serce do IT.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy