Analityk Biznesowy

Media Saturn Holding Polska

  • śląskie

    śląskie
  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola procesów w regionie (np. stany ujemne, pull transfery)

  • Zbieranie wszelkich danych, deklaracji z regionu

  • Adresowanie tematów związanych z brakami towarów, wyspami producenckimi, WKZ itp.

  • Codzienna analiza danych z regionu i raportowanie do Dyrektora Regionalnego

  • Generowanie transferów pomiędzy marketami w regionie

  • Odpowiedzialność za aging w regionie

  • Generowanie raportów oraz prezentacji

  • Wsparcie Dyrektora Regionalnego w kwestiach administracyjnych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość Excela

  • Rozwinięte umiejętności analityczne

  • Kreatywność, umiejętność poszukiwania i rekomendowania rozwiązań

  • Bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • karta sportowa/żywieniowa

  • dodatki okolicznościowe

Etapy rekrutacji
1

Kontakt telefoniczny

2

Spotkanie z HR

3

Spotkanie z managerem działu

Jesteśmy liderem rynku sprzedaży elektroniki w Polsce. Znasz nas doskonale, przez ostatnie 20 lat wyznaczaliśmy kierunek rozwoju branży i robimy to nadal. Dla Klientów jesteśmy przewodnikami po świecie technologii. Klient jest w centrum naszych działań, a jego satysfakcja to Twój cel.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Czego się nauczysz?

  • Rozwiniesz swoje kompetencje analityczne i doradcze

  • Optymalizacji procesów w marketach