Oferta pracy

Analityk Biznesowy

SFD Spółka Akcyjna

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Podniesienie efektywności podejmowania decyzji biznesowych poprzez zaprojektowanie zbudowanie i nadzorowanie systemu raportowania i kontroli sprzedaży w spółce;

  • Uczestnictwo w procesie budżetowania;

  • Przygotowywanie raportów i analiz dla Zarządu i Managerów;

  • Budowanie systemu raportowania i kontroli wraz z wdrożeniem systemu wizualizacji danych raportowych;

  • Dbałość o spójność miar i raportów na poziomie działów i systemów wykorzystywanych w firmie;

  • Automatyzacja procesów raportowania;

  • Bieżąca analiza wyników oraz poszukiwanie trendów, korelacji oraz anomalii;

  • Wsparcie przy tworzeniu KPI dla poszczególnych obszarów;

  • Kontrola realizacji planów budżetowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowiskach związanych z analizą danych i raportowaniem finansowym/sprzedażowym

  • Biegłe posługiwanie się narzędziami typu BI, MS Excel

  • Biegłe posługiwanie się narzędziami google suite (shared data)

Mile widziane

  • Raportowanie giełdowe, doświadczenie w branży eCommerce

To oferujemy

  • samodzielne stanowisko w ambitnym zespole;

  • niesamowitą atmosferę w pracy, dobre relacje i wzajemne wspieranie się przy realizacji projektów;

  • swobodny dress code;

  • programy rozwojowe, szkolenia, certyfikacje;

  • umowę o pracę, rynkowe wynagrodzenie + system premiowy

  • pakiet socjalny, w skład którego wchodzi karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna oraz zniżki na produkty naszej firmy!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Tryb pracy

  • Nasza siedziba mieści się w Opolu i tu zlokalizowany jest cały zespół finansowy. Oferujemy jednak hybrydowy model pracy i będziemy zapraszać do siebie, tak często jak to możliwe i potrzebne.

SFD S.A. to ogólnopolski Lider sprzedaży suplementów diety i odżywek dla osób aktywnych.

W naszym portfolio posiadamy takie marki jak ALLNUTRITION i SFD. Jesteśmy dystrybutorem i sprzedawcą wielu znanych marek, zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

Od blisko 3 lat rozwijamy sieć sklepów stacjonarnych, więc nasze produkty można kupić w ponad 70 punktach w całym kraju.

SFD to nie tylko sprzedaż. SFD to także budowanie świadomości, edukacja, wiele portali społecznościowych i informacyjnych, a także szeroko rozwinięty sektor usług.

Na co dzień zatrudniamy blisko 300 Pracowników, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach, ale także wesołymi, pomocnymi i ambitnymi Kolegami z pracy!

Przewiń do profilu firmy