Oferta pracy

Unity Group

Analityk Biznesowy - Staż

Unity GroupO firmie

  • Strzegomska 2-4, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 10 dni
    do: 25 kwi 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o staż / praktyki
  • praktykant / stażysta

Unity Group

Strzegomska 2-4

Wrocław

Twój zakres obowiązków

Do jednego z naszych wrocławskich zespołów, który specjalizuje się w narzędziach klasy PIM, szukamy osoby na rolę stażysty w zakresie analizy biznesowej.

Nasze wymagania

  • chcesz pracować jako analityk biznesowy

  • chcesz poznać od kuchni jak wygląda praca analityka biznesowego w zespole programistycznym

  • wiesz, jak zrobić dobrą notatkę ze spotkania

  • jesteś dostępny/-a w miarę możliwości w pełnym wymiarze godzin

Mile widziane

  • język angielski na poziomie B2

  • styczność z zagadnieniami analizy biznesowej

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze analizy biznesowej oraz współpracy z klientem

  • zadania w takich obszarach, jak:

  • • zbieranie wymagań biznesowych od klienta

  • • szycie user story wraz z kryteriami akceptacji

  • • tworzenie diagramów

  • możliwość odbycia stażu z opcją dalszego przedłużenia współpracy (szukamy osób, które mogą zostać z nami na dłużej)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Unity Group

Unity Group od ponad 20 lat wprowadza klientów w świat nowych technologii.

W naszych biurach we Wrocławiu i Krakowie zatrudniamy ponad 200 specjalistów. Piszemy w Javie, PHP, .Net, Pythonie, Kotlinie, technologiach frontowych i mobilnych. Cały czas aktualizujemy nasze narzędzia developerskie: biblioteki, narzędzia do monitoringu, automatyzacji i testowania. Na co dzień stawiamy na samodzielność zespołów projektowych, wierząc, że zaufanie i swoboda w podejmowaniu decyzji bezpośrednio przekłada się na zaangażowanie i efekty naszej pracy. Tworzymy organizację opartą na otwartości, współpracy i dzieleniu się wiedzą. Nie robimy wdrożeń w piątki!

Więcej o naszej pracy możesz przeczytać na kariera.unity.pl

Przewiń do profilu firmy