Oferta pracy

Analityk biznesowy

All Good S.A.

8 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Analizą oraz walidacją pomysłów na podstawie rozmów z biznesem;

  • Zbieraniem i opisywaniem wymagań projektowych oraz celów biznesowych projektów;

  • Bieżącą współpracą z wieloma działami firmy a także zarządem;

  • Weryfikacją możliwości usprawnień oraz automatyzacji procesów biznesowych;

  • Godzeniem ze sobą wielu odrębnych punktów widzenia takich jak możliwości techniczne, oczekiwania biznesów i optymalizacja kosztów;

  • Analizą efektywności i optymalizacją;

  • Tworzeniem fajnych, nowoczesnych technologicznie rzeczy a nie odtwarzaniem starych schematów :)

Nasze wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Procesowe podejście do projektów oraz ich analizy;

  • Wysokie umiejętności analityczne;

  • Komunikatywność i relacyjność;

  • Asertywność biznesowa;

  • Myślenie ,,out of the box”;

  • Nastawienie ,,to nie problem jest problemem, ale to jak do niego podchodzę”;

  • Nastawienie na realizację celów.

Mile widziane

  • Znajomość metodyki event stormingu lub innych efektywnych metod pozyskiwania wymagań systemowych;

  • Znajomość zasad prowadzenia projektów;

  • Znajomość zasad i prawa rynku e-commerce.

To oferujemy

  • Umowę o współpracę na zasadach B2B;

  • Wynagrodzenie w przedziale 8000-10000 oraz nagrody kwartalne uzależnione od stopnia Twojego zaangażowania i proaktywności;

  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym;

  • Udział w rozwoju marki Coffeedesk na rynkach Polski, CEE i tworzenie z nami Kawowej Rewolucji;

  • Zespół wartościowych, różnorodnych i wyjątkowych współpracowników;

  • Rabaty pracownicze na wszystko, co oferuje Coffeedesk;

  • System benefitów pracowniczych;

  • Dodatkowy dzień wolny na celebrowanie swoich urodzin :-)

  • Hektolitry najlepszej jakościowo kawy oraz dostęp do najnowszych kawowych gadżetów;

  • Realny wpływ na rozwój firmy z międzynarodowymi ambicjami i osiągnięciami.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Coffeedesk zajmuje się kawą od ziarna po ostatnią kroplę. Obecnie w ramach marki działają: sklep internetowy, platforma zamówień biznesowych, trzy kawiarnie oraz biura w Kołobrzegu, Warszawie i Szczecinie. Coffeedesk skupia się na produktach wyjątkowej jakości i równie niezwykłej obsłudze klientów. Nasze działania były wielokrotnie nagradzane, doceniano nas zarówno za szybki rozwój, podejście do biznesu, wizerunek, jak i za wartości, jakie wyznajemy jako pracodawca. Naszą misją jest Kawowa Rewolucja, a nasze działania prowadzimy w duchu less waste.

Stawiamy na poszukiwanie talentów i skupiamy się na charakterze, bo wierzymy, że wiele można się nauczyć, ale to charakter jest niezmienny. Dzięki skutecznej rekrutacji oraz wspaniałej atmosferze tworzymy niezwykle zgrany zespół ludzi, którzy uwielbiają swoją pracę i dbają o siebie nawzajem. Jesteśmy otwarci, lubimy się uczyć, mamy duże ambicje i niepohamowany apetyt na kawę, dlatego poszukujemy osób, które wzbogacą nasz zespół swoim talentem, osobowością i pasją.

Przewiń do profilu firmy

Jak pracujemy?

W Coffeedesk słowo ,,razem” odzwierciedla sposób naszej pracy: razem się uczymy, rozwijamy, wyciągamy wnioski i dzielimy wiedzą, razem dowozimy zadania i razem świętujemy :) Lubimy to co robimy i z kim to robimy.