Logo Pracuj.pl

Analityk biznesowy

Sagra Technology Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Sagra Technology Sp. z o.o.

Cyfrowa 4

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Jira

System operacyjny

O projekcie

Jesteś człowiekiem czynu? Masz nieograniczoną wyobraźnię? Z łatwością analizujesz i łączysz fakty? Rozwój to Twoje drugie Ja? Rozumiesz biznes i branżę IT? Jesteś osobą otwartą uśmiechniętą, a praca z danymi i systemami nie zabija Twojego poczucia humoru? Chętnie kontaktujesz się z klientem i analizujesz jego potrzeby, potrafisz je przełożyć na język organizacji i jej możliwości? Wyślij nam swoje CV!

Twój zakres obowiązków

  • analiza i przekładanie potrzeb biznesowych na koncepcję rozwiązania w systemie,
  • tworzenie szczegółowych projektów rozwiązań spełniających wymagania klientów, zgodnych również z architekturą systemu,
  • współpraca z użytkownikami biznesowymi i analitykami oraz zespołem developerskim w procesie rozwoju systemu,
  • odpowiedzialność za realizację projektów (również wdrażanie zmian u klienta)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w roli analityka systemów IT min 3 lata lub na pokrewnym stanowisku,
  • Znajomość zagadnień zasad działania i procesów tworzenia systemów IT,
  • Umiejętność poruszania się na styku technologii i nowych trendów biznesowych,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, otwartość i dociekliwość w zrozumieniu potrzeb biznesowych klienta, umiejętność przełożenia Jego potrzeb na język IT,
  • Podstawowa wiedza w zakresie języków programowania, baz danych oraz inżynierii oprogramowania,
  • Umiejętność pozyskiwania, modelowania oraz specyfikowania wymagań, procesów, funkcjonalności,
  • Umiejętność tworzenie dokumentacji technicznych oraz funkcjonalnych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie b1/b2.

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku, w tym w zarządzaniu projektami i/lub zespołami projektowymi,
  • Praktyczna znajomość narzędzi do graficznego przedstawiania procesów,
  • Znajomość JIRA,
  • Znajomość systemów klasy SFA, CRM, ERP.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • stabilne miejsce pracy, w którym dbamy o work-life balance
  • pracę w firmie mocno skoncentrowanej na innowacyjności swoich produktów o wiodącej pozycji na rynku ocenianym przez klientów
  • nieustanny rozwój przez udział w ciekawych, różnorodnych projektach z zespołami, które tworzą ludzie z pasją rozwiązań
  • nowoczesne biuro wspierające kreatywność
  • kulturę organizacyjną sprzyjającą przyjaznej atmosferze i dobrym relacjom
  • kawa z pianką do oporu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie przedszkola, żłobka
  • dofinasowanie wczasów „pod gruszą”

Sagra Technology jest firmą, która od ponad 30 lat wyznacza trendy w kompleksowych rozwiązaniach IT dla biznesu. Specjalizuje się we wsparciu Sales Force, zintegrowanych systemach mobilnych oraz pozwala na przetwarzanie i analizę dużych baz danych przechowywanych w chmurze. Jest laureatem wielu nagród. Sagra pomaga firmom optymalizować procesy w zespołach sprzedaży, ale też dostarcza zaawansowane narzędzia analityczne, raporty Power BI, współtworzy z klientami jedną z największych w Polsce baz danych punktów dystrybucji tak dla branży FMCG jak i branży farmaceutycznej, kosmetycznej i wielu innych. Ponad 250 udanych wdrożeń dla klientów takich jak m.in. Stock, Polpharma, L'Oréal, Hasco Lek, Johnson & Johnson, pozwoliły na szybki rozwój oferowanych produktów w oparciu o faktyczne potrzeby użytkowników.

Analityk biznesowy, Cyfrowa 4, Szczecin