Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Biznesowy w Departamencie Finansowania Strukturyzowanego

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 2019-08-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
    spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
    Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
    instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Nr ref.: pracuj/DSF
    Miejsce pracy: Kraków

    Główne zadania:

    • Pozyskiwanie Klientów poprzez aktywne oferowanie produktów z obszaru finansowania strukturyzowanego przy współpracy z Doradcami
    • Realizacja transakcji kredytowych w segmencie dużych przedsiębiorstw
    • Współpraca z bankami polskimi i zagranicznymi w zakresie kredytów syndykowanych
    • Analiza finansowa oraz analiza ryzyk kredytowych transakcji strukturyzowanych
    • Tworzenie i utrzymywanie relacji z instytucjami i organizacjami, tworzącymi otoczenie biznesowe
    • Analiza konkurencji i rynku segmentu docelowego
    • Współpraca z jednostkami banku w celu prawidłowej obsługi transakcji

    Wymagania:

    • 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze finansowania strukturyzowanego
    • Znajomość analizy finansowej i zabezpieczeń kredytowych oraz procedur bankowych
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub pokrewne
    • Znajomość języka angielskiego
    • Bardzo dobra znajomość MS Excel, MS Word i MS PowerPoint
    • Nastawienie biznesowe oraz umiejętność analitycznego myślenia
    • Komunikatywność
    • Dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę oraz atrakcyjny pakiet socjalny
    • Pracę w Centrum Korporacyjnym w Katowicach lub Krakowie
    • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
    formularzu prosimy koniecznie podać numer referencyjny.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
    bottom