Logo Pracuj.pl

Analityk biznesowy w Departamencie IT

TU EUROPA SAO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

TU EUROPA SA

Gwiaździsta 62

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Analiza projektów pod kątem przygotowania systemu IT (określenie zakresu prac oraz wykorzystywanie istniejących funkcjonalności systemu).
  • Zbieranie i precyzowanie wymagań dotyczących nowego produktu ubezpieczeniowego.
  • Czynny udział w spotkaniach projektowych z zewnętrznymi partnerami oraz wewnętrznymi współpracownikami mający na celu uruchomienie nowych produktów lub rozwój obecnie posiadanych.
  • Koordynacja harmonogramu projektu z możliwościami realizacji zadań w zakresie prac IT.
  • Wsparcie biznesu w zakresie oferowanych usług API i prezentowanie możliwości, które daje integracja API.
  • Wsparcie Product Ownerów oraz testerów w ramach projektu oraz wykonywanie testów nowych funkcjonalności w systemie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe- preferowane kierunki: Informatyka, Ekonomia lub pokrewne.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i precyzyjnego formułowania wypowiedzi.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Samodzielność w działaniu.
  • Umiejętność poszukiwania i skutecznego wdrażania rozwiązań.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy własnej.
  • Znajomość zagadnień związanych z branżą finansową (ubezpieczeniową lub bankową).
  • Znajomość notacji BPMN, UML.

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość SQL.
  • Znajomość narzędzi do modelowania wymagań, np. Enterprise Architect

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Praca w nowoczesnej instytucji finansowo-ubezpieczeniowej.
  • Świetna atmosfera w zespole.
  • Szansa poznania branży od podszewki.
  • Możliwość szybkiego i wszechstronnego rozwoju.
  • Współpraca z najlepszymi specjalistami w branży.
  • Nowoczesne biuro w centrum miasta.
  • Elastyczne godziny pracy oraz praca hybrydowa.
  • Szkolenia branżowe i wewnętrzne szkolenia rozwojowe.
  • Pakiet benefitów (w tym: kompleksowa opieka medyczna, karta MultiSport + finansowanie aktywności sportowej, nauka języków obcych, dofinansowanie kształcenia, imprezy integracyjne, system kafeteryjny).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • karta MultiSport
  • nauka języka angielskiego i niemieckiego
  • pozytywna atmosfera
  • kafeteria benefitów
  • parking dla rowerów

Europa Ubezpieczenia to dwa towarzystwa ubezpieczeniowe: TU Europa i Europa Życie, które od niemal 30 lat tworzą nowatorskie produkty dostosowane do potrzeb klientów i partnerów biznesowych. Dzięki pasji naszych pracowników i ciągłemu stawianiu sobie nowych celów jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm polskiego rynku finansowego.

Specjalizujemy się w sprzedaży ubezpieczeń we współpracy z instytucjami finansowymi, przede wszystkim bankami. Stale poszukujemy innowacyjnych sposobów dotarcia do klientów i szybko rozwijamy zdalne kanały dystrybucji produktów ubezpieczeniowych. Naszą ochroną ubezpieczeniową jest już objęty ponad milion osób. W skład akcjonariatu Europy Ubezpieczenia wchodzą: HDI International, które jest częścią niemieckiej grupy ubezpieczeniowej Talanx i japoński potentat ubezpieczeniowy Meiji Yasuda.

Czym zajmujemy się w Departamencie IT:

Opracowujemy i dostarczamy rozwiązania informatyczne, które umożliwiają prowadzenie biznesu ubezpieczeniowego.

Przygotowujemy system informatyczny do sprzedaży i obsługi nowych produktów ubezpieczeniowych poprzez własną platformę internetową lub integrację z systemami naszych Partnerów.

Tworzymy automatyczne mechanizmy przetwarzające dane o klientach, dane sprzedażowe i rozliczeniowe.

Analityk biznesowy w Departamencie IT, Gwiaździsta 62, Krzyki, Wrocław