Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk biznesowy w dziale Wdrożeń

MarketplanetO firmie

  • Domaniewska 49, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Marketplanet

Domaniewska 49

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • udział w pracach projektowych związanych z wytwarzaniem i wdrażaniem oprogramowania wspierającego procesy biznesowe w przedsiębiorstwie,

  • przygotowywanie dokumentacji projektowej, w tym instrukcji obsługi oraz scenariuszy testowych,

  • testowanie i konfiguracja oprogramowania,

  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń dla użytkowników,

  • wsparcie powdrożeniowe Klientów.

Nasze wymagania

  • umiejętności posługiwania się narzędziami MS Office – MS Excel, MS Word i MS PowerPoint,

Mile widziane

  • znajomość metodyk prowadzenia projektów wdrożeniowych

  • podstawowa wiedza w zakresie relacyjnych baz danych oraz języka SQL,

  • ogólna znajomość technologii internetowych oraz procesu wytwarzania oraz zarządzania wersjami oprogramowania.

To oferujemy

  • możliwość realizowania projektów wdrożeniowych dla największych polskich oraz międzynarodowych firm,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • dostęp do najnowszych technologii informatycznych,

  • pracę w miłej atmosferze w dynamicznej firmie,

  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,

  • opiekę medyczną.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Poszukujemy absolwentów lub studentów ostatnich lat studiów o profilu technicznym lub ekonomicznym, których zainteresowania lub doświadczenia naukowe są związane z wdrożeniami i rozwojem systemów informatycznych, wspierających procesy biznesowe w przedsiębiorstwach.

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy osób, które:

  • są zorientowane na cel, konsekwentne oraz skuteczne w działaniu;

  • są samodzielne oraz potrafią szybko uczyć się i adaptować do nowych uwarunkowań;

  • są gotowe do pracy pod presją czasu w środowisku o dużej dynamice,

  • posiadają bardzo dobre zdolności komunikacyjne,

  • posiadają wysokie umiejętności analityczne,

  • posługują się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

  • potrafią pracować w zespole.