Analityk Biznesowy w obszarze Zarządzania danymi (Ryzyko Kredytowe)

ING Tech PolandO firmie

ING Tech Poland

Zajęcza 4

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań
  • Modelowanie danych i przepływów
  • Wsparcie testów modelu i przepływów danych
  • Wsparcie działań operacyjnych w obszarze ryzyka kredytowego
  • Programowanie

Nasze wymagania

  • Posiadasz umiejętność zbierania, analizowania i dokumentowania wymagań biznesowych,
  • Brałeś udział w projektach budowania rozwiązań informatycznych w obszarze gromadzenia, integracji, transformacji danych,
  • Masz wyższe wykształcenie w obszarze IT, ekonomii lub finansów,
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie B2/C1,
  • Jesteś nastawiony na poszukiwanie nowych rozwiązań w pracy zespołu i bazując na danych potrafisz argumentować swoje pomysły i przedstawiać konsekwencje ich wdrożenia,
  • Satysfakcję daje Ci branie odpowiedzialności za powierzone zadania i wspieranie zespołu w braniu tej odpowiedzialności,
  • Potrafisz swobodnie prezentować wyniki swojej pracy i dopasować styl komunikacji do oczekiwań interesariuszy.

Mile widziane

  • Doświadczenie z pracy w instytucjach finansowych, w szczególności w obszarze ryzyka kredytowego,
  • Znajomość środowiska SAS oraz programowania w 4GL,
  • Znajomość Agile/Scrum,
  • Umiejętność przekazywania wiedzy w postaci prowadzenia szkoleń i prezentacji.

To oferujemy

  • Wielokierunkowy rozwój
  • Certyfikacje i transfer wiedzy
  • Najnowsze technologie
  • Międzynarodowe projekty
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • gry wideo w pracy
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu

Informacje o zespole:

Odpowiedzialnością zespołu jest dostarczenie wysokiej jakości danych na potrzeby budowy, monitoringu i walidacji modeli ryzyka kredytowego. Działania te obejmują projektowanie modelu danych na podstawie wymagań zespołów odpowiedzialnych za utrzymanie modeli, integrację i projektowanie oraz implementację przepływów danych, raportowanie i zapewnienie jakości danych. W zespole będziesz odpowiedzialny za analizę wymagań i projektowanie rozwiązań w obszarze danych oraz wsparcie testów dostarczanego produktu.

Analityk Biznesowy w obszarze Zarządzania danymi (Ryzyko Kredytowe), Zajęcza 4, Śródmieście, Warszawa