Oferta pracy

Comarch SA

Analityk biznesowy w sektorze administracji publicznej

Comarch SAO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 21 dni
    do: 10 lut 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira

  • Enterprise Architect

  • SQL

O projekcie

Posiadasz analityczny umysł, jesteś spostrzegawczy i dobrze zorganizowany? Dodatkowo interesuje Cię analiza zagadnień biznesowych?

Jeśli tak, dołącz do naszego zespołu i pracuj z nami przy jednym z największych systemów informatycznych w Polsce.

Nie czekaj aplikuj już dziś!

Twój zakres obowiązków

  • Udział w pracach analitycznych w ramach jednego z największych systemów w kraju

  • Analiza istniejących rozwiązań oraz projektowanie nowych

  • Analiza zmian prawnych oraz ich wpływu na utrzymanie i rozwój system

  • Wsparcie merytoryczne i techniczne w procesie rozwiązywania sytuacji nietypowych (incydentów) w systemie

  • Sporządzanie dokumentacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (informatyczne, ekonomiczne lub pokrewne)

  • Doświadczenie w zakresie planowania, tworzenia i rozwoju rozwiązań analityczno-raportowych (np. systemów klasy ERP)

  • Kompetencje analityczne, zwłaszcza w zakresie analizy biznesowej i struktur danych

  • Znajomość metodyk i standardów modelowania danych i zarządzania architekturą danych (BPMN, UML)

  • Znajomość Jira, Enterprise Architect, SQL

To oferujemy

  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach

  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów