Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Biznesowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa, biuro centralne

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Bieżące monitorowanie głównych parametrów bazy klientów programu lojalnościowego, identyfikacja trendów
    • Systematyczna analiza i raportowanie zachowań zakupowych klientów
    • Przygotowywanie analiz i rekomendacji dotyczących planowanych działań marketingowych i sprzedażowych w ramach programu lojalnościowego
    • Analiza skuteczności działań marketingowych
    • Współpraca z zespołem marketingowym i handlowymi w zakresie prowadzonych badań i analiz

    OCZEKIWANIA:

    • Umiejętność tworzenia raportów w oparciu o Microsoft SQL Serwer (warunek konieczny)
    • 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale analiz, marketingu, CRM (mile widziana znajomość branży FMCG, ew. branża beauty)
    • Umiejętność modelowania/tworzenia analiz biznesowych i marketingowych
    • Znajomość Reporting Services oraz Power BI mile widziana
    • Bardzo dobra znajomość Microsoft Excel, VBA, Exel
    • Znajomość Google Analytics będzie dodatkowym atutem
    • Dobra znajomość j. angielskiego
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz interpretacji i prezentacji danych
    • Inicjatywa, samodzielność i systematyczność w działaniu

    FIRMA OFERUJE:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
    • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe oraz zniżki pracownicze na zakupy w sieci Super-Pharm)
    • Liczne imprezy integracyjne (min. pikniki, konferencje, Christmas Party, Pizza Time)
    • Pracę w organizacji, która ma rodzinny klimat oraz pozytywnie nastawionych współpracowników :)

    opis