Oferta pracy

Analityk Biznesowy

NEW DIGITAL STREET sp. z o.o.O firmie

NEW DIGITAL STREET sp. z o.o.

Górczewska 224

Warszawa

New Digital Street Sp. z o.o. – jesteśmy organizacją, w której zajmujemy się tworzeniem i  rozwojem oprogramowania przeznaczonego dla wielu sektorów. Współpracują z nami klienci będący przedstawicielami branż: telco, bankowość, fintech, trading itp.).

Aktualnie prowadzimy kilka ciekawych i wymagających projektów (zarówno u nas, jak i w siedzibach naszych klientów) w związku z czym, szukamy osób, które dołączą do naszego teamu w roli:

Opis stanowiska:

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko Analityka Biznesowego do realizacji projektu w obszarze operacji/sprzedaży. Projekt zakresem obejmuje optymalizację procesów sprzedażowych i posprzedażowych przy użyciu kanałów zdalnych, automatyzację procesów operacyjnych, podniesienie efektywności procesów biznesowych za pomocą ich digitalizacji.

Oczekujemy:

  • Minimum 3-letniego doświadczenia na stanowisku Analityka Biznesowego
  • Doświadczenia przy projektach związanych z optymalizacją/digitalizacją procesów
  • Mile widziane jest doświadczenie w sektorze finansowym

Oferujemy:

  • Stawka: 13-16k netto + VAT/ umowa b2b
  • udział w bardzo ambitnych i ciekawych projektach,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • elastyczne godziny pracy,
  • prywatną opiekę medyczną, dofinansowaną kartę sportową,
  • wyjścia integracyjne,
  • przyjazną atmosferę pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy