Oferta pracy

Analityk Biznesowy

IT KONTRAKTO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

IT KONTRAKT

Warszawa

Warszawa

Jeżeli jesteś doświadczonym Analitykiem Biznesowych i chciałbyś realizować projekty w obszarze operacji/sprzedaży ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Będziesz zajmował się optymalizacją procesów sprzedażowych i posprzedażowych przy użyciu kanałów zdalnych, automatyzacją procesów operacyjnych oraz podniesieniem efektywności procesów biznesowych za pomocą ich digitalizacji.

Analityk BiznesowyNumer ref.: EK/AB/WAW/07

ZADANIA

  • Analiza procesów biznesowych w zakresie różnorodnych systemów bankowych
  • Pozyskiwanie oraz opracowywanie wymagań biznesowych oraz funkcjonalnych
  • Przygotowywanie specyfikacji funkcjonalnych i scenariuszy testowych aplikacji bankowych
  • Rekomendowanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie analizowanych obszarów
  • Ścisław współpraca z jednostkami biznesowymi banku oraz zespołami developerów

WYMAGANIA

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Analityka Biznesowego

  • Doświadczenia przy projektach związanych z optymalizacją/digitalizacją procesów

  • Mile widziane doświadczenie w sektorze finansowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając w przycisk aplikowania. Przycisk aplikuj oznacza zapoznanie się z klauzulą informacyjną naszej firmy.

Prosimy o załączenie poniższej zgody w przesyłanej aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – IT Kontrakt Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko Analityka Biznesowego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy