Oferta pracy

Analityk Biznesowy

ProService Finteco Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
ProService Finteco jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chciałbyś dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Do Firmy specjalizującej się w outsourcingu profesjonalnych usług middle office oraz produktów IT wspierających procesy operacyjne TFI, banków i ubezpieczycieli? Szukamy właśnie Ciebie :)

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Odpowiedzialność za rozwój i utrzymanie portalu B2C w sektorze funduszy inwestycyjnych
  • Analiza i modelowanie wymagań biznesowych, tworzenie User Stories
  • Tworzenie dokumentacji analitycznej i projektowej (Jira, MS Word, Confluence)
  • Prowadzenie backlogu produktu i road mapy projektów dla podległej aplikacji
  • Kontakt z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • Ścisła współpraca z zespołami technicznymi, biznesowymi oraz klientem zewnętrznym podczas całego cyklu życia produktu
  • Ustalanie priorytetów oraz harmonogramów dla wdrożeń
  • Przygotowanie wycen dla nowych inicjatyw oraz monitorowanie budżetów

Oczekiwania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku analityka biznesowego (najlepiej w dziale IT)
  • Znajomość notacji BPMN lub UML
  • Doświadczenie w projektach prowadzonych w metodykach zwinnych SCRUM oraz w zespołach skalowanych
  • Umiejętność definiowania wymagań (user stories)
  • Znajomość Jira/Confluence
  • Bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych: praca zespołowa, samodzielność w działaniu, szybkość w uczeniu się
  • Mile widziane: doświadczenie w sektorze funduszy inwestycyjnych lub w bankowości

Co możemy Ci zaoferować?

Solidny sprzęt komputerowy
Stabilne
zatrudnienie
Pracę w zespole,
który chętnie dzieli się doświadczeniem
Multisport,
karty podarunkowe,
vouchery

Opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe
Dofinansowanie nauki języka angielskiego
Sekcje zainteresowań pracowników
Ubezpieczenie grupowe

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy