Oferta pracy

Analityk biznesowy

CENTRALNY SZPITAL KLINICZNY MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W WARSZAWIEO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie poszukuje osób na stanowiska:

Zadania:

  • Ścisła współpraca z klientem biznesowym oraz zespołem projektowymi,
  • Zbieranie i analiza wymagań klienta biznesowego związanych z budową systemów i rozwiązań IT,
  • Kreowanie nowych optymalnych rozwiązań zaspokajających bieżące i przyszłe wymagania biznesowe,
  • Organizacja i udział w testach odbieranych produktów projektu,
  • Organizacja i udział we wdrożeniach odebranych produktów projektu,
  • Odpowiedzialność za opracowanie a także jakość, spójność i kompletność dokumentacji analitycznej,
  • Wspieranie obszarów biznesowych w przeprowadzaniu testów akceptacyjnych rozwiązań informatycznych,
  • Wdrażanie rozwiązań informatycznych, wsparcie i doradztwo w zakresie użytkowania wdrożonych rozwiązań,
  • Współpraca z Wykonawcami zewnętrznymi w projekcie,
  • Udział w procesie przygotowania i przeprowadzenia zamówienia publicznego na produkty Projektu,
  • Uczestnictwo w modelowaniu procesów biznesowych i ich optymalizacji.

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w roli analityka biznesowego w projektach IT z zakresu e-usług skierowanych do szerokiego grona odbiorców,
  • Udział w minimum 2 projektach polegających na integracji systemów IT dla minimum 4 podmiotów z wykorzystaniem architektury SOA,
  • Doświadczenie w realizacji projektów IT z zakresu e-zdrowie mile widziane,
  • Mile widziane pełnienie doświadczenie w roli Analityka wiodącego w projekcie zarządzającego pracami zespołu analitycznego,
  • Doświadczenie w realizacji projektów IT w metodykach AGILE i PRINCE2,
  • Dobra znajomość notacji modelowania i analizy BPMN i UML 2.0,
  • Umiejętność współpracy z zespołem developerskim,
  • Wyższe wykształcenie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Stabilne miejsce pracy,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,
  • Benefit Sportowy,
  • Opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Parking,
  • Przyjazna atmosfera pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy