Oferta pracy

Analityk Biznesowy

DOZ S.A.O firmie

DOZ S.A.

al. Jerozolimskie 134

Warszawa

Zakres obowiązków:

  • analiza wymagań użytkowników wobec systemu
  • opracowanie specyfikacji funkcjonalnych i właściwości systemu
  • analizowanie wpływu planowanych zmian na istniejące rozwiązania
  • tworzenie dokumentacji powykonawczej
  • aplikacji
  • koordynowanie wdrożenia systemu IT a następnie jego eksploatacja i zarządzanie zmianami
  • nadzorowanie i prowadzenie rejestrów zapisów dotyczące powierzonego systemu

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego zkierunkowego
  • zainteresowania w obszarem IT
  • znajomości UML i BPMN
  • umiejętności analitycznych i organizacyjnych
  • doświadczenia w łączeniu potrzeb biznesowych i technicznych
  • komunikatywności i otwartości w kontaktach bezpośrednich
  • umiejętności pracy w zespole
  • nastawienia na skuteczność oraz terminowość rozwiązywanych zadań

Najlepszym kandydatom oferujemy:

  • ulubione miejsce pracy
  • atmosferę wsparcia i życzliwość
  • wysokie standardy etyczne
  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • dobrą organizację pracy
  • benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)
  • zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy