Oferta pracy

Analityk biznesowy

EnveloO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Działamy w branży nowych technologii. Naszym zadaniem jest promocja oraz rozwój usług cyfrowych i komunikacji cyfrowej, jak również wspieranie tradycyjnych usług pocztowych, dostępnych dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji.

Zadania

  • Analizowanie i dokumentowanie procesów biznesowych oraz ich modelowanie.
  • Zbieranie, analizowanie, weryfikowanie i opracowywanie wymagań biznesowych, w tym tworzenie specyfikacji wymagań biznesowych systemu.
  • Projektowanie i rekomendowanie rozwiązań - zgodnie z zebranymi wymaganiami lub dostrzeganymi szansami.
  • Weryfikowanie merytoryczne zrealizowanych zmian w systemach.
  • Ścisła współpraca z klientem zewnętrznym, deweloperami i testerami przy realizacji i wdrażaniu nowych rozwiązań.
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników.
  • Przydzielanie zadań zespołom wytwórczym.
  • Dzielenie się wiedzą z innymi współpracownikami.

Czego oczekujemy

  • Co najmniej 2 letniego doświadczenia na stanowisku Analityk Biznesowy/Procesowy/Systemowy.
  • Wykształcenia wyższego, preferowane wyższe studia ekonomiczne lub informatyczne.
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych – umiejętność wyciągania wniosków i znajdowanie adekwatnych rozwiązań, umiejętność przekładania wymagań biznesowych na wymagania techniczne.
  • Umiejętności tworzenia dokumentacji analitycznej.
  • Praktycznej znajomości notacji BPMN.
  • Znajomości narzędzi JIRA, Confluence, Enterprise Architect.
  • Praktycznej znajomości metodyk zwinnych.
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności w realizacji zadań, inicjatywy i nastawienia na realizację celów.
  • Zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone zadania.
  • Wysoko rozwiniętych kompetencji komunikacyjnych i umiejętności pracy w różnych zespołach.

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • karta Multisport Plus
  • owocowe środy
  • szatnia rowerowa
  • no dress code
  • przyjazne biuro

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać klikając:

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Podstawą podania danych jest art. 22¹ § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy: Pracodawca żąda od kandydatów podania następujących danych osobowych: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez kandydata, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy