Oferta pracy

Analityk Biznesowy

Sodexo Benefits and Rewards Services PolskaO firmie

Sodexo Benefits and Rewards Services Polska

Wincentego Rzymowskiego 53

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Mile widziane

  • SVN

  • Git

  • Redmine

  • JIRA

  • Mantis

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie i analiza wymagań biznesowych i współtworzenie koncepcji rozwiązań technologicznych we współpracy z użytkownikami biznesowymi/Klientem wewnętrznym oraz zespołem developerskim

  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji funkcjonalnej i technicznej

  • Stała współpraca z zespołem developerskim na etapie implementacji zaprojektowanych rozwiązań

  • Testowanie zaimplementowanych funkcjonalności w celu oceny ich zgodności z analizą

  • Koordynowanie prac w zakresie realizacji zaprojektowanych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Bardzo dobre rozumienie zagadnień technicznych poparte co najmniej trzyletnim doświadczeniem zawodowym

  • Znajomość notacji UML i BPMN

  • Znajomość zagadnień związanych z architekturą usług sieciowych

  • Minimum roczne doświadczenie w analizie biznesowej

  • Wysokie zdolności analityczne

  • Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne

  • Znajomość metod analizy i projektowania systemów informatycznych

  • Znajomość metod inżynierii wymagań

  • Znajomość modeli cyklu życia oprogramowania

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Wykształcenie wyższe IT / techniczne

  • Umiejętność projektowania baz danych, tworzenia diagramów ERD, znajomość SQL

  • Umiejętność posługiwania się środowiskami projektowymi CASE, np. Enterprise Architect

  • Znajomość narzędzi do zarządzania projektami / śledzenia błędów np. Redmine, JIRA, Mantis

  • Znajomość metodyk prowadzenia projektów

  • Znajomość systemów kontroli wersji (np. SVN, GIT)

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 13

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii

Skład zespołu

  • frontend developer
  • fullstack developer
  • project manager
  • administrator IT

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

    To oferujemy

    • Samodzielność w działaniu oraz możliwość rozwoju zawodowego

    • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych projektach

    • Pracę na dedykowanych programach do analizy biznesowej

    • Pakiet benefitów, który skomponujesz dla siebie samodzielnie według Twoich potrzeb

    • Stabilną pracę w międzynarodowej, rozwijającej się organizacji, o ugruntowanej pozycji na rynku

    • Benefity

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • spotkania integracyjne

    • firmowa biblioteka

    • kawa / herbata

    • strefa relaksu

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • karty przedpłacone

    • program rekomendacji pracowników

    Sodexo Benefits and Rewards Services jest liderem polskiego rynku świadczeń pozapłacowych, na którym działa już od ponad 20 lat, a także ekspertem w zakresie kompleksowych usług motywacyjnych. Doradza w obszarze tworzenia trwałych relacji pracodawcy z pracownikami oraz w zakresie budowania lojalności partnerów biznesowych i klientów.

    Przewiń do profilu firmy

    Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

    Aktualne oferty pracodawcy