Oferta pracy

Analityk Biznesowy

Transition Technologies S.A.O firmie

Transition Technologies S.A.

Pawia 55

Warszawa

Jesteśmy firmą o całkowicie polskim kapitale, jednym z największych w kraju producentem i integratorem oprogramowania. Swoje produkty i usługi kierujemy głównie do kręgu odbiorców przemysłowych, sektora energii i gazu oraz automatyki przemysłowej w Polsce i na świecie. Zatrudniamy ponad 600 osób w ośmiu oddziałach w Polsce: w Warszawie, Wrocławiu, Ostrowie Wielkopolskim, Łodzi, Lublinie, Koszalinie, Kielcach i Białymstoku, a także za granicą: na Ukrainie,
w Niemczech oraz USA.

Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: inżynierowie, automatycy, informatycy, testerzy, programiści Java, C++, C#, .NET, iOS, eksperci Oracle i managerowie IT. Tworzymy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań, chętnie podnosimy swoje kwalifikacje i  poszukujemy nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Dołącz do nas jako

OFERUJEMY:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce Grupy Kapitałowej z branży IT
  • pracę przy innowacyjnych projektach z najnowszymi technologiami informatycznymi
  • możliwość rozwoju kompetencji w szerokim zakresie
  • stabilność zatrudnienia
  • elastyczne godziny pracy i formy zatrudnienia
  • karty Multisport, kursy językowe
  • przyjazną atmosferę pracy w biurze o dobrej lokalizacji (ul. Dzielna)

OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia wyższego technicznego, kierunek informatyka lub branżowe: energetyka, gazownictwo
  • co najmniej 3-letniego doświadczenia w zakresie projektowania systemów informatycznych
  • co najmniej 3-letniego doświadczenia w pracy związanej z wdrożeniami i rozwojem kompleksowych systemów informatycznych
  • bardzo dobrej znajomości zagadnień związanych z pozyskiwaniem i analizą wymagań biznesowych dla projektów IT, modelowaniem otoczenia i procesów biznesowych, wymagań systemowych, przypadków użycia dla projektów IT oraz inżynierią oprogramowania
  • bardzo dobrej znajomości notacji UML, BPMN
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z Klientami oraz analizę i tworzenie dokumentacji w języku angielskim
  • odpowiedzialności i terminowości w realizacji zadań
  • umiejętności współpracy w zespole
  • umiejętności rozwiązywania problemów i szybkiego uczenia się
  • samodzielności i proaktywności

ZADANIA ZWIĄZANE Z PRACĄ NA TYM STANOWISKU:

  • udział w projektowaniu nowych systemów informatycznych i modyfikacja już istniejących produktów Spółki, w szczególności produktów dla rynku gazu oraz innych obszarów działalności Spółki
  • analiza biznesowa oraz systemowa w ramach realizowanych projektów informatycznych
  • identyfikacja i analiza potrzeb, specyfikacja wymagań integracyjnych, infrastrukturalnych oraz bezpieczeństwa systemu oraz jego modułów funkcjonalnych
  • analizowanie problemów z zakresu procesów biznesowych
  • udział we wdrożeniach systemów informatycznych w ramach prowadzonych przez Spółkę projektów
  • utrzymywanie kontaktów z Klientami w celu zbierania założeń biznesowych i funkcjonalnych projektowanych systemów informatycznych
  • bezpośrednia współpraca z zespołami programistów i testerów
  • dokumentowanie procesów biznesowych z wykorzystaniem BPMN
  • dokumentowanie wyników analiz systemowych z wykorzystaniem UML

DODATKOWO DOCENIMY:

  • potwierdzone certyfikatem szkolenia z zakresu BPMN, UML, UX, Certification of Competency in Business Analysis (CCBA)
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację z Klientami oraz analizę i tworzenie dokumentacji w języku niemieckim
  • doświadczenie w obszarze rynku gazu lub energetyki
  • znajomość SQL
  • znajomości struktur danych (XML, JSON)
  • znajomość narzędzi: SoapUI, Postman, SQL Developer

Ogłoszenie archiwalne