Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Biznesowy

ENGAVE S.A.O firmie

  • Czarodzieja 16, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ENGAVE S.A.

Czarodzieja 16

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JIRA

  • Confluence

O projekcie

Możliwości, które na Ciebie czekają:

Współpracując z nami na stanowisku analityka biznesowego poza możliwością przygotowywania i przeprowadzania dla naszych klientów szerokiego zakresu warsztatów analitycznych, masz również możliwość współpracy z jedynym w Polsce parterem Bizagi.

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikacja, zbieranie i analiza wymagań klienta i wymagań biznesowych.

  • Kreowanie pomysłów, definiowanie produktów i rozwiązań IT realizujących wymagania klienta.

  • Przygotowywanie analiz oraz rekomendacji dotyczących rozwoju systemów informatycznych.

  • Zapewnianie spójności pomiędzy techniczną wizją rozwiązania i oczekiwaniami ze strony biznesu.

  • Modelowanie procesów biznesowych / systemowych z wykorzystaniem notacji UML i BPMN.

  • Dokumentowanie wymagań systemowych oraz specyfikacji funkcjonalnej.

  • Samodzielne prowadzenie warsztatów z osobami biznesowymi, technicznymi oraz UX designerami wypracowujących najlepsze rozwiązania.

  • Praca bieżąca z klientami (obecnymi i potencjalnymi) w celu zrozumienia ich potrzeb, a na tej podstawie przygotowywanie User Stories na potrzeby implementacji oraz specyfikacji i opisów wymagań na potrzeby dokumentacji systemu.

  • Śledzenie i analizowanie potrzeb przyszłościowych rynku (trendy) – udział w tworzeniu roadmapy produktu.

  • Definiowanie i opisywanie sposobu działania systemów IT oraz bieżąca praca z Developerami oraz klientem – zbieranie feedbacku, ustalanie szczegółów, wprowadzanie zmian i usprawnień.

  • Praca z zespołem developerskim w celu zapewnienia pełnego zrozumienia potrzeb biznesowych przez wszystkich członków zespołu.

  • Wsparcie sprzedaży na etapie presales w celu zdefiniowania zakresu projektu.

  • Przygotowywanie ofert handlowych (zakres, budżet, wstępny harmonogram).

Nasze wymagania

Kompetencje, które wykorzystasz i rozwiniesz:

• Tworzenie specyfikacji funkcjonalnych i technicznych.

• Modelowanie procesów biznesowych, opisywanie przypadków użycia.

• Modelowanie danych.

• Znajomość zagadnień związanych z programowaniem i testowaniem oprogramowania.

• Znajomość metodologii tworzenia analiz, umiejętność zarządzania wymaganiami oraz zmianą.

• Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem integracji oraz projektowaniem API.

• Umiejętność pisania user stories.

• Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.

Czego potrzebujemy od Ciebie?

• Ugruntowanej wiedzy i doświadczenia w branży IT, na podobnym stanowisku, popartych co najmniej 4-letnim doświadczeniem pracy na stanowisku.

• Doświadczenia w analizie wymagań lub projektowaniu systemów informatycznych.

• Wiedzy na temat nowoczesnych rozwiązań informatycznych.

• Znajomość narzędzi JIRA, Confluence

• Umiejętności przełożenia wymagań klienta na architekturę istniejących rozwiązań znajomość rynku IT.

• Umiejętności graficznego przedstawiania rozwiązań (na tablicy, w formie diagramów, w prezentacji).

• Silnej orientacji na potrzeby klienta.

• Umiejętności analitycznego myślenia.

• Dobrej znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane

  • Masz udokumentowane kwalifikacje zawodowe.

  • Koncentrujesz się na faktach, danych, liczbach i informacjach merytorycznych.

  • Preferujesz racjonalność i logikę w myśleniu i działaniu.

  • Analizujesz różnorodne opcje i wybierasz najkorzystniejszy wariant.

  • Wiesz jakie pytania należy zadać i umiesz to robić w relacjach biznesowych.

  • Zwracasz uwagę na szczegóły, jest spostrzegawczy.

To oferujemy

  • Mentoring i możliwość zbierania różnorodnego doświadczenia w digitalizacji.

  • Pełne przeszkolenie w zakresie umiejętności trenerskich.

  • Pracę w firmie z kulturą organizacyjną opartą na przedsiębiorczości i samodzielności.

  • Przestrzeń do wyrażania niezależności i nieustannego rozwoju Twojego potencjału.

  • Możliwość współtworzenia naszej ambitnej misji digitalizowania polskich przedsiębiorstw.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Pracę w nowoczesnym biurze, do którego w poniedziałki przychodzi się z przyjemnością,

  • Regularne zajęcia j. angielskiego.

  • Elastyczne godziny i krótszy dzień pracy w piątek.

  • Kawę w przyjaznym, twórczym i pełnym energii towarzystwie.

  • Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

ENGAVE S.A.

Jesteśmy firmą z ponad 10 letnim doświadczeniem w branży technologicznej. Specjalizujemy się w dostarczaniu zaawansowanych usług w obszarze digitalizacji. Razem z naszym zespołem ekspertów, konsultantów i inżynierów, tworzymy innowacyjną na polskim rynku platformę strategicznego doradztwa technologicznego. Budujemy ekosystem produktów i usług doradczych, które wspierają średnie i duże firmy w przeprowadzaniu transformacji cyfrowej kluczowych obszarów ich biznesu.

Do naszego zespołu szukamy osób przedsiębiorczych i otwartych na innowacje. Takich, które rozumieją aktualne biznesowe potrzeby firm, i takich, dla których ważna jest samodzielność i ciągły rozwój w środowisku pracy.

Przewiń do profilu firmy

Pasujesz do nas, jeśli:

  • Cechuje Cię zaangażowanie w wykonywanie codziennych zadań i bardzo dobra organizacja pracy.

  • Lubisz pracę w zespole i nawiązywanie nowych relacji.

PODEJMIESZ WYZWANIE?

  • Jeśli jesteś teraz przekonany, że dasz radę i przede wszystkich chcesz dołączyć do naszego zespołu – zapraszamy!

#PlayTechTogether!

  • #digitalexperience #digitalchampions #digitalmarketing #digitaltransformation #digitalstrategy #doradztwotechnologiczne #cyfrowatransformacja #joinus #bestteamever #dreamteam #employerenterpreneurship