Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Biznesowy

Symmetry Sp. z o.o.O firmie

  • Zygmunta Vogla 8, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)

Symmetry Sp. z o.o.

Zygmunta Vogla 8

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Enterprise Architect

  • Visual Paradigm

  • UML

  • BPMN

Twój zakres obowiązków

  • Analiza procesów biznesowych celem implementacji w systemach informatycznych

  • Współpraca z klientem przy realizacji projektów

  • Tworzenie pełnego spektrum dokumentacji projektowej

  • Współpraca z zespołem technicznym w charakterze Product Owner`a

  • Prowadzenie zadań w projektach związanych z rozwojem systemów informatycznych

  • Koordynacja testów zmian w systemach informatycznych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w realizacji projektów informatycznych na stanowisku analityka lub młodszego analityka (minimum 2 lata)

  • Wykształcenie wyższe - preferowane informatyczne, lub związane z realizacją projektów informatycznych

  • Wysokie umiejętności analityczne

  • Umiejętność tworzenia oraz koordynacji procesu wytwarzania dokumentacji projektowej

  • Praktyczne doświadczenie w modelowaniu z wykorzystaniem narzędzi Enterprise Architect lub Visual Paradigm

  • Dobra znajomość standardów i notacji w szczególności UML, BPMN

  • Dobra organizacja pracy, metodyczność, samodzielność i skrupulatność

  • Otwarty umysł, chęć nauki i rozwoju zawodowego

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z klientami z sektora publicznego

  • Praktyczna znajomość wzorców projektowych i architektonicznych oraz technologii informatycznych i języków programowania

To oferujemy

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

  • Udział w ciekawych projektach realizowanych dla największych firm i instytucji w Polsce

  • Pracę w oparciu o metodykę Agile

  • Wysokiej jakości sprzęt do pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • MultiSport

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • nowoczesne narzędzia pracy

  • udział w ciekawych i złożonych projektach

  • szkolenia, kursy, konferencje

Specjalizujemy się w budowie oraz integracji kompleksowych rozwiązań informatycznych dla sektora komercyjnego i publicznego, łącząc odpowiednio wyselekcjonowaną technologie z własnymi usługami i produktami. Mamy rozległe doświadczenie w pracy z najbardziej złożonymi i wymagającymi środowiskami IT. Dotychczas zrealizowaliśmy z sukcesem ponad sto projektów dla największych firm i instytucji w Polsce.

Obecnie poszukujemy osób do naszego zespołu odpowiedzialnego za budowę i rozwój oprogramowania. W ramach jego struktur tworzymy i rozwijamy dedykowane rozwiązania software’owe, których beneficjentami są polskie przedsiębiorstwa oraz instytucje publicznego. Pracujemy w sposób zwinny i zgodny z założeniami koncepcji Lean Management. Stawiamy na pracę zespołową, świetną komunikację i profesjonalizm. Jeśli nasze zasady są spójne z Twoimi – witamy w Symmetry.

Przewiń do profilu firmy