Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk biznesowy

CORAB SP. Z O.O.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie raportów i analiz oraz prezentacja wyników, wniosków i rekomendacji.

  • Raportowanie i analiza wyników działań marketingowych.

  • Przygotowanie i realizowanie badań rynkowych i sprzedażowych.

  • Budowanie modeli biznesowych.

  • Systematyczna ocena efektywności prowadzonych kampanii, wyciąganie wniosków i rekomendowanie kolejnych działań.

  • Współpraca z zewnętrznymi firmami badawczymi oraz z wewnętrznym działem sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku z podobnym zakresem obowiązków – co najmniej 5 lat.

  • Podejście biznesowe i praktyczną umiejętność analizy i wizualizacji danych (umiejętność tworzenia dashboardów).

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami BI oraz programami Access, Excel na poziomie zaawansowanym, mile widziana znajomość VBA.

  • Wykształcenie wyższe – kierunki ekonomiczne lub matematyka.

  • Wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia.

  • Wielozadaniowość, umiejętność organizowania pracy własnej.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej średniozaawansowanym.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie ukierunkowanej na rozwój.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

  • Miłą atmosferę pracy.