PROVIDENT Polska

Analityk Biznesowy

PROVIDENT PolskaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 14 dni
    do: 29 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Uczestniczenie w lokalnych i międzynarodowych projektach

  • Planowanie i przeprowadzanie działań analitycznych w projekcie

  • Przeprowadzanie warsztatów zbierania wymagań z udziałem wielu interesariuszy

  • Jasne określanie potrzeb biznesowych, definiowanie, dokumentowanie i analizowanie wymagań biznesowych w bezpośredniej współpracy z biznesem

  • Dokonywanie kompleksowej analizy złożonych zmian biznesowych

  • Poszukiwanie optymalnych rozwiązań problemów biznesowych, proponować alternatywne rozwiązania i dokonywać ich kompleksowej oceny

  • Opracowywanie szczegółowych specyfikacji dot. wymagań biznesowych

  • Określanie wpływu nowych rozwiązań na procesy biznesowe w ujęciu krótko- i długoterminowym

  • Współpraca z biznesem, IT, dostawcami zewnętrznymi aby zapewnić spójność między wymaganiami a ostatecznie wypracowanym rozwiązaniem

  • Uczestniczenie w testowaniu nowych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Masz minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze analizy biznesowej - mile widziane doświadczenie w kierowaniu pracami analitycznymi dotyczącymi złożonych zmian biznesowych na dużą skalę w dynamicznym i międzynarodowym otoczeniu

  • Masz doświadczenie w organizowaniu i usprawnianiu przebiegu warsztatów skierowanych do interesariuszy z różnych jednostek/rynków

  • Biegle posługujesz się narzędziami i technikami wykorzystywanymi w analizie biznesowej

  • Masz bardzo wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz prezentacyjne

  • Znasz cykl życia projektu oraz metody zarządzania projektami

  • Jesteś zmotywowany/-a by się uczyć i poszerzać kompetencje

  • Potrafisz komunikować się biegle w języku angielskim

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Pakiet opieki medycznej

  • Dzień wolny na wolontariat

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Ścieżki kariery wspierające rozwój w organizacji

  • Pakiet profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych

  • Platformę kafeteryjną oraz platformę społecznościowo-grywalizacyjną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy