Logo Pracuj.pl

Analityk Biznesowy

Beesafe Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira

  • Confluence

  • Postman

  • SQL

  • Microsoft Excel

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań biznesowych (rozumiesz co jest prawdziwym celem biznesowym)
  • Samodzielne prowadzenie warsztatów z osobami biznesowymi, technicznymi oraz UX designerami wypracowując najlepsze rozwiązania
  • Przekładanie wymagań na user stories, tworzeniem specyfikacji technicznych i dokumentacji procesowych
  • Realizacja testów manualnych przed wydaniami
  • Wsparcie rozwiązywania problemów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w tym w projektach związanych z rozwojem narzędzi cyfrowych
  • Wiedza z zakresu tłumaczenia wymagań biznesowych
  • Znajomość zagadnień związanych z ubezpieczeniami i/lub eCommerce - będzie to Twoim dodatkowym atutem
  • Jesteś osobą komunikatywną oraz lubisz pracę w zespole
  • Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Mile widziane

  • Jeśli SCRUM nie jest Ci obcy, wiesz czym są sprinty i nie używasz sformułowania ’ceremonie’ 😉
  • Jeśli masz orientację na efektywne angażowanie zespołu we współtworzenie innowacyjnych rozwiązań
  • Jeśli jesteś pasjonatem technologii otwartym na poznawanie nowoczesnych rozwiązań
  • Jeśli masz entuzjastyczne podejście do przerw kawowych - uwielbiamy nieformalne dyskusje przy kubku ulubionej kawy lub herbaty 😉

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • devOps
  • big data developer
  • data scientist
  • programista testów automatycznych
  • support
  • product owner
  • scrum master
  • UI designer
  • UX designer
  • analityk biznesowy
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • code review
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • DevOps
  • wsparcie architekta / lidera technicznego

To oferujemy

  • Świetną atmosferę, otwartą komunikację i startup’ową kulturę
  • Umowę o pracę lub współpracę B2B
  • Możliwość pracy zdalnej (praca w biurze 1 dzień w tygodniu)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dostęp do najnowszych narzędzi i rozwiązań, jesteśmy cloud-native
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Kartę sportową Multisport
  • Świetne biuro Brain Embassy w dogodnej lokalizacji
  • Program onboardingowy, programy rozwojowe, indywidualne podejście do Twojej ścieżki kariery
  • Możliwość bezpłatnego korzystania z zajęć jogi, lekcji angielskiego i innych ciekawych wydarzeń

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa rekrutacyjna z Product Ownerem

Beesafe Sp. z o.o.

Cześć, jesteśmy Beesafe, start-up z sektora Insure-Tech.

Naszym celem jest zrewolucjonizowanie rynku ubezpieczeń i bycie zawsze o krok do przodu.

Dołączając do nas, będziesz uczestniczył w budowaniu nowoczesnego, cyfrowego rozwiązania w międzynarodowym zespole profesjonalistów.

Obecnie szukamy na rynku najlepszych Specjalistów, których ambicją jest udział w projekcie, który zmieni świat ubezpieczeń.

Analityk Biznesowy, Warszawa