Oferta pracy

Analityk Biznesowy

PEKAO LEASING SP. Z O.O.O firmie

PEKAO LEASING SP. Z O.O.

Aleja Armii Ludowej 26

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zbieranie i analiza wymagań biznesowych oraz opracowywanie studiów wykonalności dla nowych rozwiązań informatycznych i zmian istniejących systemów,

  • codzienna współpraca z użytkownikami i developerami, w celu zrozumienia wymagań i uzgadniania nowych rozwiązań,

  • projektowanie nowych rozwiązań systemów informatycznych,

  • koordynowanie terminowego dostarczania wymagań w całym cyklu trwania projektu,

  • tworzenie specyfikacji funkcjonalnych, odpowiedzialność za spójność dokumentacji systemowej,

  • wsparcie w procesach testowania oraz odbioru oprogramowania,

  • dbanie o zachowanie spójności wymagań definiowanych dla różnych systemów w ramach projektu,

  • udział w procesie wdrożenia, testowania oraz odbiorze oprogramowania, współtworzeniu lub odbiorze scenariuszy testowych i dokumentacji.

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku analityka biznesowego/systemowego w procesie wdrażania systemów IT,

  • zdolność analitycznego myślenia,

  • praktyczna wiedza z zakresu tworzenia aplikacji i dokumentowania wymagań,

  • komunikatywność i umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów oraz codzienna współpraca z przedstawicielami różnych departamentów,

  • doświadczenie w pracy z bazami danych,

  • dobra znajomość narzędzi służących do wpierania prowadzenia projektów oraz analiz (JIRA, Confluence lub inne),

  • bardzo dobra znajomość MS Office,

  • doskonała organizacja pracy.

Mile widziane

  • znajomość MS SQL,

  • doświadczenie w instytucji finansowej lub leasingowej.

To oferujemy

  • interesującą pracę w znanej, prestiżowej firmie,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w ramach umowy B2B,

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w strategicznych i innowacyjnych projektach w dynamicznie rozwijającej się Spółce.

Firma prowadzi działalność biznesową dedykowaną wsparciu finansowemu sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji w obszarze leasingu.

W związku z dynamicznym rozwojem nowoczesnych kanałów dystrybucji umożliwiających wielostronny dostęp do oferowanych usług obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Przewiń do profilu firmy