Oferta pracy

Analityk Biznesowy (obszar B2B)

innogy Polska S.A.O firmie

innogy Polska S.A.

Wybrzeże Kościuszkowskie 41

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Budowa i przygotowywanie cyklicznych raportów dziennych/tygodniowych/miesięcznych dotyczących sprzedaży i klientów innogy

  • Automatyzowanie zadań (z wykorzystaniem języka Python)

  • Przygotowywanie analiz i baz klientów, przedstawianie wniosków i rekomendacja wypracowanych rozwiązań zgodnie z pojawiającymi się potrzebami biznesowymi

  • Wsparcie analityczne działu sprzedaży B2B

  • Praca w ciekawych projektach, identyfikacja i analiza wymagań

Nasze wymagania

  • przynajmniej trzy letnie doświadczenie w dziale analiz lub na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyka, matematyka, ekonometria, statystyka)

  • doświadczenie w pracy na bazach danych (zapytania do baz danych, łączenie tabel, filtry, agregacje, podpinanie źródeł danych)

  • bardzo dobrą znajomość MS Excel

  • znajomość środowiska SAS (Guide lub DI, VA)

  • co najmniej podstawowa znajomością SQL

  • praktyczna znajomością języka Python (w tym biblioteki Pandas oraz SASPy)

  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznymi oraz umiejętność pracy zespołowej

  • proaktywne nastawienie, chęć do optymalizacji procesów i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

Mile widziane

  • znajomość Tableau

  • znajomość MS Access

  • PySpark

  • podstawowa znajomość VBA

  • umiejętność wizualizowania wyników

  • dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • dwie premie w roku

  • dwa dodatkowe dni wolne w roku

  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc

  • kafeterię benefitów

  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka

  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci

  • karta multisport

  • opiekę medyczną

  • sekcje sportowe

  • konkursy pracownicze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dodatkowy urlop

  • dodatkowe dwa dni wolne od pracy

  • premia dwa razy w roku

innogy Polska to kreatywne i elastyczne podejście do potrzeb energetycznych w firmach i domach. Oferujemy szerokie portfolio innowacyjnych produktów i usług oraz angażujemy się w rozwój energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych. W Polsce działamy głownie na terenie Warszawy, obsługując blisko milion Klientów!

Przewiń do profilu firmy