Oferta pracy

Analityk ds Efektywności sprzedaży

Angelini Pharma Polska Sp. z o.oO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie danymi dot. rynku produktów Rx i OTC

  • rekomendowanie i wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność sprzedażowo-marketingową

  • przygotowanie wielopoziomowych analiz sprzedażowych i raportów w oparciu o dostępne dane

  • monitoring i kontrola wyników akcji promocyjnych i marketingowych

  • naliczanie cyklicznych celów sprzedażowych dla wspieranych zespołów oraz rozliczanie premii

  • administrowanie systemem CRM

  • wsparcie zespołów sprzedażowych w rozwiązywaniu problemów z systemem CRM

  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych z obsługi systemów CRM

  • wspieranie biznesu w projektach badawczych (np. segmentacja klientów)

  • udział w projektach międzynarodowych prowadzonych z centralą w Rzymie

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • zdolność analitycznego myślenia

  • min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku analityka w firmie farmaceutycznej

  • preferowani kandydaci z doświadczeniem w analizach dot. rynku Rx i wspieraniu zespołów Przedstawicieli Medycznych

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne - naturalna zdolność prezentowania danych

  • zaawansowana znajomość Excela (tabele przestawne, PowerQuery)

  • mile widziane: pisanie makr (VBA), tworzenie zapytań w języku SQL (MS SQL Server)

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2)

To oferujemy

  • umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia

  • pracę w dynamicznym i profesjonalnie zarządzanym zespole

  • opiekę medyczną – bogaty pakiet z rehabilitacją i zniżką na stomatologię

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie karty Multisport

  • dofinansowanie nauki – po 1 roku zatrudnienia

  • niezbędne narzędzia pracy

  • realną możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • inicjatywy dobroczynne

Angelini Pharma Polska Sp. z o.o

Angelini to międzynarodowa grupa, lider w dziedzinie zdrowia w zakresie produktów farmaceutycznych i konsumenckich. Grupa Angelini obchodzi 100 lecie istnienia, obecnie posiada oddziały w 20 krajach oraz globalną sieć dystrybucji.

Cechą wyróżniającą Angelini Pharma Polska jest dobra atmosfera pracy, która w dużej mierze wynika ze swobodnej i bezpośredniej komunikacji pomiędzy pracownikami oraz współpracy opartej na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Przewiń do profilu firmy

W związku z rozwojem działu Business Excellence (Dział ds. Efektywności Biznesu), poszukujemy kandydata na stanowisko Analityk Biznesowy. Dział BEX zrzesza funkcje wspierające jednostki biznesowe Rx oraz OTC w obszarach: efektywność i analizy sprzedaży, szkolenia, marketing cyfrowy oraz marketing handlowy).