Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Biznesowy

7N Sp. z o.o.

20 16022 680 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Agile

  • Jiry

  • SQL

O projekcie

Obecnie rozbudowujemy centrum kompetencyjne dla jednej z największych nordyckich grup finansowych z siedzibą główną w Kopenhadze.

Nasz bankowy klient działa w 15 krajach, gdzie oferuje pełen wachlarz usług bankowych związanych z międzynarodowym rynkiem finansowym (3,8 mln klientów, ok. 19 000 pracowników). Główne rynki to Dania, Norwegia, Szwecja, Finlandia, Północna Irlandia i Kraje Bałtyckie.

Aktualnie poszukujemy 2 osób na stanowisko Analityka Biznesowego, które dołączą do zwinnych zespołów zajmujących się budowaniem rozwiązań IT w obszarach takich, jak Tax reporting czy Customer information.

Lokalizacja: Warszawa, Metro Wilanowska ( obecnie projekt realizowany jest zdalnie)

Twój zakres obowiązków

  • Całościowe podejście do procesu zbierania informacji oraz potrzeb biznesowych, definicja wymagań

  • Ścisła współpraca z kluczowymi interesariuszami oraz zespołem deweloperskim

  • Analiza danych, modelowanie procesów i przepływów informacji

  • Przygotowanie specyfikacji procesów oraz reguł biznesowych

  • Dbanie oraz aktualizacja dokumentacji

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia komercyjnego na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Doświadczenie w pracy w sektorze finansowym (najlepiej bankowym)

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, chęć do pracy w zespole

  • Zdolności analityczne i organizacyjne

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Doświadczenie w projektach prowadzonych w metodyce Agile

  • Znajomość Jiry

  • Znajomość baz danych (SQL) oraz diagramów związków encji (ER model) – mile widziane

To oferujemy

  • Jawność finansową: wynagrodzenie w wysokości 120 - 135 PLN/h netto + VAT miesięcznie przy współpracy podwykonawczej

  • Przejrzysty model (75/25) rozliczeń. Nasi Konsultanci otrzymują 75% stawki, którą 7N otrzymuje za ich pracę od Klienta - ww. stawki są docelowymi, które otrzyma konsultant

  • Swobodę we współpracy. Nie mamy w swoich umowach wielu ze spotykanych w branży IT zapisów ograniczających działalność zawodową (np. zapisy lojalnościowe itp.)

  • Wsparcie w rozwoju zawodowym. Dofinansowujemy szkolenia, certyfikaty techniczne, udział w konferencjach oraz naukę języków obcych.

  • Dofinansowanie opieki zdrowotnej i karty Benefit Multisport niezależnie od formy współpracy

  • Współpracę z faktycznymi ekspertami (średni staż zawodowy Konsultanta 7N: 10 lat)

  • Całościowe wsparcie na projekcie osobistego opiekuna-agenta. Priorytetowe traktowanie ciągłości projektowej.

  • Liczne (ok. 10-12 w roku) i stojące na wysokim poziomie eventy firmowe (przykład: 7N Kick Off 2019: https://www.youtube.com/watch?v=i5KjJpFBNpI)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • Multisport

7N to agent doświadczonych specjalistów IT. Jesteśmy firmą z duńskimi korzeniami o zasięgu globalnym. W ciągu 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT. Promujemy kompetencje naszych konsultantów u klientów, oferując możliwość uczestniczenia w różnych projektach, dołączając do tego długoterminowość współpracy i zawodową stabilność.

Przewiń do profilu firmy