Logo Pracuj.pl

Analityk Biznesowy

APN Promise S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

APN Promise S.A.

Domaniewska 44A

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Enterprise Architect

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikacja potrzeb biznesowych użytkowników
  • Pozyskiwanie, definiowanie oraz dokumentowanie wymagań biznesowych
  • Analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych rozwiązań
  • Projektowanie procesów biznesowych realizujących wymagania użytkowników
  • Współpraca z programistami w ramach projektów rozwojowych i wdrożeniowych
  • Wsparcie w wdrażaniu nowych rozwiązań poprzez współpracę z innymi zespołami (głównie menedżerami produktów i liderami technicznymi)
  • Projektowanie usług i interfejsów użytkownika w rozwiązaniach APN Promise oraz klientów zewnętrznych

Nasze wymagania

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji analizy biznesowej
  • Praktyczna znajomość notacji BPMN, UML
  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect
  • Doświadczenie w przygotowywaniu makiet oraz projektowaniu wizualnych elementów aplikacji (mockup-ów)
  • Umiejętność prowadzenia analizy w modelu MDA (Model Driven Architecture)

Mile widziane

  • Doświadczenie w projektach związanych z obsługą i procesowaniem / przepływem dokumentacji (także z uwzględnieniem procedur obowiązujących w urzędach państwowych)

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

12

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • lider techniczny
  • architekt

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Możliwość uzyskania premii kwartalnej
  • Certyfikacja Microsoft
  • Stabilne zatrudnienie w firmie, działającej na rynku od 30 lat
  • Długofalową współpracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji – szkolenia
  • Wysoki poziom współpracy pomiędzy osobami w zespole
  • Niekorporacyjną, luźną atmosferę
  • Praca u największego partnera firmy Microsoft w PL
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, karty Multisport)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Analityk Biznesowy, Domaniewska 44A, Warszawa