Oferta pracy

Analityk Biznesowy

PGE Systemy S.A.

  • Sienna 75, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Sienna 75

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikowanie, pozyskiwanie i dokumentowanie potrzeb oraz wymagań biznesowych Spółek z GK PGE

  • Analiza/weryfikacja wymagań Klienta i konwersja wymagań biznesowych na wymagania IT

  • Zarządzanie wymaganiami systemów IT oraz przygotowywanie dokumentów analitycznych

  • Szacowanie pracochłonności inicjatyw IT, identyfikacja systemów wymagających zmian, identyfikacja interesariuszy i powiązań pomiędzy inicjatywami

  • Śledzenie rynku IT – zmian, trendów, rozwiązań

  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi i wewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w charakterze Analityka Biznesowego

  • Znajomość obszarów biznesowych branży energetycznej

  • Doświadczenie w organizacji i prowadzeniu warsztatów analitycznych, pracy z właścicielami wymagań / kluczowymi użytkownikami

  • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentów analizy wstępnej i szczegółowej, znajomość notacji i narzędzi do modelowania (UML, BPMN, inne)

  • Umiejętność identyfikacji wymagań biznesowych w kontakcie z interesariuszami

  • Zdolności tłumaczenia potrzeb biznesowych na język wymagań IT

  • Dobra znajomość branżowych rozwiązań biznesowych

  • Wysokie zdolności analityczne oraz komunikacyjne

  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji oraz współpraca w zespole

  • Proaktywna postawa i zaangażowanie w rozwój organizacji

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub informatyczne

  • Kreatywność, szeroko rozwinięte zdolności organizacyjne oraz analityczne

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • System premiowy

  • Dodatkowy dzień wolny 14 sierpnia z okazji Dnia Energetyka

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • rozszerzony pakiet opieki medycznej

  • karta sportowa

  • dofinansowanie opieki nad dziećmi

  • inne

PGE Systemy S.A. jest spółką technologiczną, buduje, rozwija i utrzymuje nowoczesne systemy teleinformatyczne dla całej Grupy Kapitałowej PGE.

Przewiń do profilu firmy