Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk biznesowy

Trimtab Arteria Management Sp. z o.o. Sp.k.

  • Stawki 2A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Stawki 2A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie analiz biznesowych i systemowych

  • Zbieranie wymagań biznesowych, prowadzenie warsztatów z Klientami

  • Modelowanie procesów biznesowych

  • Przygotowywanie scenariuszy testowych, wsparcie przy organizacji i koordynacji testów, udział w testach akceptacyjnych

  • Opracowywanie dokumentacji analitycznej i projektowej (specyfikacje, analizy, instrukcje, raporty)

  • Wypracowywanie nowych rozwiązań we współpracy z Klientem i programistami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Analityka Biznesowego lub Analityka Systemowego

  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji projektowej (specyfikacje, instrukcje)

  • Wysokie zdolności analityczne

  • Kreatywność

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność nadawania priorytetów poszczególnym zadaniom

  • Mile widziane doświadczenie w projektach związanych z elektronicznym obiegiem dokumentów (również księgowych)

  • Mile widziana znajomość podstaw SQL, oraz środowiska Enterprise Architect.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Elastyczne godziny pracy

  • Zatrudnienie w ramach Umowy o pracę/Umowy o dzieło/Współpracy B2B

  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach

  • Możliwości rozwoju

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Hybrydowy system pracy

  • Wszelkie niezbędne do pracy narzędzia

  • Pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy dostawcą internetowych rozwiązań wspomagających zarządzanie procesami biznesowymi. Budujemy własne systemy, platformę klasy Business Process Management (BPM), dedykowane portale i rozwiązania mobilne.

Pracujemy dla bardzo dużych klientów: największe wdrożenie to ponad 10 000 użytkowników pracujących w jednym systemie. Jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się organizacji na rynku rozwiązań informatycznych w obszarze wsparcia procesów biznesowych.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.