Analityk Biznesowy

MedicoverO firmie

Medicover

Aleje Jerozolimskie 96

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analizę danych, trendów oraz korelacji między kluczowymi wskaźnikami

  • Interpretację oraz prezentowanie wyników przeprowadzonych analiz

  • Tworzenie rekomendacji dla biznesu

  • Tworzenie nowych modeli biznesowych

  • Udział w projektach wspierających efektywność biznesu

  • Udział w procesie planowania oraz przygotowania rocznego budżetu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w obszarze analiz biznesowych

  • Umiejętności analityczne, rozumienie relacji między danymi, wyciąganie wniosków i ich prezentacja

  • Umiejętność efektywnego korzystania z Excela, znajomość SQL będzie dodatkowym atutem

  • Wysokiej zdolności komunikacyjnej i interpersonalnej oraz umiejętności współpracy na każdym poziomie organizacji

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.

  • Pracę w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi

  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych

  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej "Zdrowie przez cały rok

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Medicover

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy