Oferta pracy

Analityk Biznesowy

Atos Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira

  • MS Visio

  • EA

  • UML

  • BPMN 2.0

System operacyjny

O projekcie

Projekt rozwojowo-utrzymaniowy autorskiego (szytego na miarę) systemu informatycznego obsługującego kluczowe procesy biznesowe klienta, funkcjonujący w rozbudowanym ekosystemie rozwiązań powiązanych. Praca w projekcie oferuje szereg wyzwań natury biznesowej i integracyjnej oraz realny wpływ na kształt rozwiązania organizującego codzienną pracę setek użytkowników.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie analizy funkcjonalnej i/lub biznesowej zgodnie z wymaganiami i metodyką określonymi w projekcie.

  • Prowadzenie i/lub wsparcie testów funkcjonalnych oraz tworzenie produktów z tym związanych (tj. scenariusze testowe, plan testów).

  • Wsparcie procesu sprzedaży, przygotowywanie części merytorycznej do ofert, wycena prac analitycznych, ocena ryzyka, prowadzenie prezentacji, warsztatów.

  • Organizacja i kontrola prac analitycznych dla powierzonego obszaru odpowiedzialności, w czasie całego cyklu życia powierzonego.

  • Rozwijanie i budowanie relacji biznesowych z Klientem, identyfikacja jego potrzeb.

Nasze wymagania

  • 4+ lat doświadczeń na podobnym stanowisku.

  • Znajomość metodyki Agile i doświadczenie w pracy w zespole SCRUM.

  • Znajomość technik i narzędzi wykorzystywanych do analizy systemowej, w tym bardzo dobra znajomość UML, BPMN 2.0.

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami takimi jak JIRA, Confluence, MS Visio, EA.

  • Wykształcenie wyższe – kierunek informatyka lub pokrewne.

Mile widziane

  • Doświadczenie w sektorze publicznym.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 18

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • project manager
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy

To oferujemy

  • praca w zespołach SCRUM w metodyce Agile

  • praca w metodyce WATERFALL

  • praca w zespole pełnym zaangażowania, samodzielności, w którym ludzie mogą liczyć na siebie nawzajem

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość pracy zdalnej

  • praca dla marki uznanej na całym świecie, obecnej w 73 krajach

  • przyjazna atmosfera pracy w zespole wspierających się specjalistów

  • rozwój i realizowanie zawodowych wyzwań w firmie z certyfikatem Great Place to Work

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie do pasji

  • świętowanie wyjątkowych dni