Logo Pracuj.pl

Analityk Biznesowy

PKO Leasing S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowujesz analizy i rekomendacje biznesowe z wykorzystaniem wielu źródeł danych (wewnętrznych i rynkowych)
  • wykonujesz cykliczne analizy i raporty, w tym je ciągle optymalizujesz i usprawniasz
  • wykonujesz ad-hoc analiz, m.in. opłacalności zaangażowania w dane przedsięwzięcie strategiczne, przejęcia innego podmiotu
  • analizujesz trendy rynkowe oraz konkurencję w celu identyfikacji potencjalnych szans rozwoju dla PKO Leasing
  • wizualizujesz i przedstawiasz syntetyczne prezentacje zawierające rekomendacje
  • uczestniczysz w bieżących pracach zespołu oraz w kluczowych projektach strategicznych, m.in. Automarket (platforma do sprzedaży samochodów online)
  • monitorujesz efektywność przychodową/kosztową Automarketu, w tym identyfikujesz i rekomendujesz możliwe usprawnienia.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe: zarządzanie, finanse lub kierunki techniczne
  • minimum 2 lata doświadczenia, mile widziane doświadczenie zdobyte w firmie consultingowej, finansowej lub motoryzacyjnej
  • wysoko rozwinięte kompetencje analityczne i umiejętność logicznego myślenia
  • przedsiębiorczość, podejście ‘Can do’, dociekliwość, umiejętność samodzielnego tworzenia wartościowych analiz i znajdowania rozwiązań
  • doświadczenie w tworzeniu analiz oraz business casów, umiejętności wyciągania wniosków
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel/PowerPoint
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, kreatywność, inicjowanie działań
  • dobra organizacja pracy, samodzielność w realizacji przydzielonych zadań
  • mile widziane zainteresowanie motoryzacją/nowymi technologiami (digital).

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w jednej z najlepszych firm leasingowych należącej do Grupy Kapitałowej Największego Banku w Polsce
  • możliwość zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności
  • wynagrodzenie wraz z systemem premiowym uzależnionym od realizacji celów okresowych
  • możliwość korzystania z pakietu socjalnego: opieka medyczna, platforma myBenefit, pakiet multisport, Pracowniczy Program Emerytalny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • aplikacja treści audio
  • działania wellbeingowe

Dbamy o to, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie dobry.

Tworzymy pozytywną atmosferę, doceniamy efektywną współpracę, szanujemy Twój czas prywatny.

Co się stanie, po kliknięciu "APLIKUJ"?

Jeśli Twoja aplikacja wzbudzi nasze zainteresowanie, rekruter zadzwoni do Ciebie,

żeby umówić się na rozmowę rekrutacyyjną. Do usłyszenia!

Analityk Biznesowy, Warszawa