Oferta pracy
Numer referencyjny: SDE/09/2021

Analityk Biznesowy

Unum Życie TUiR S.A.

aleja Jana Pawła II 17

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza systemowa i udział w rozwoju oprogramowania

  • Przygotowywanie i modelowanie raportów z systemów – integracja i transformacja danych z różnych źródeł

  • Wprowadzanie nowych produktów do systemu

  • Testy i wdrożenie implementowanych zmian

  • Udział w projektach rozwojowych i optymalizacyjnych z zakresu ubezpieczeń grupowych

  • Bieżąca współpraca z działem IT

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym, technicznym lub ekonomicznym

  • Minimum 2-letnie doświadczenia zawodowe na podobnym stanowisku

  • Znajomość MS SQL lub VBA

  • Zaawansowana znajomość MS Excel (doświadczenie w tworzeniu makr)

  • Znajomość metodologii procesu tworzenia systemów informatycznych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2

  • Umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

  • Praktyczne doświadczenie w pracy z zespołem SCRUM-owym

  • Proaktywność oraz chęć wprowadzania usprawnień

  • Umiejętności samodzielnej organizacji pracy oraz pracy w zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

Unum Życie TUiR S.A. (www.unum.pl) jest częścią Grupy Unum, lidera w zakresie ochrony finansowej w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. W Polsce oferuje grupowe i indywidualne ubezpieczenia na życie o jednym z najszerszych na rynku zakresów ochrony, opierając się na wyjątkowej trosce o klienta.

Unum Życie tworzy przyjazne, oparte na szacunku środowisko pracy, w którym każdy może odnieść sukces rozwijając się i realizując swój potencjał. Oparta na wartościach kultura organizacyjna spółki została uhonorowana licznymi nagrodami: Najlepszy Pracodawca 2005, 2006, 2009, 2010, 2012, 2018 oraz Inspiratorzy Biznesu – Najlepszy Pracodawca w 2018. Firma jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami Unum Życie dwukrotnie zostało wyróżnione certyfikatem „HR Najwyższej Jakości”.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Jeśli jesteś zainteresowany prześlij aplikację za pomocą przycisku: APLIKUJ

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 01.10.2021 r.