Oferta pracy

Analityk Biznesowy

TUiR WARTA S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie analizy biznesowej we współpracy z przedstawicielami biznesu oraz IT,

  • analiza procesów biznesowych pod kątem możliwości wsparcia ich w systemach informatycznych,

  • uczestnictwo w realizacji projektów prowadzonych w firmie,

  • przygotowywanie scenariuszy testowych, danych testowych,

  • prowadzenie testów systemowych i akceptacyjnych,

  • bieżące wsparcie użytkowników kluczowej aplikacji w firmie,

  • komunikacja z dostawcami i nadzór nad ich pracą,

  • organizacja i prowadzenie szkoleń dla użytkowników aplikacji.

Nasze wymagania

  • komunikatywność w mowie i piśmie na bardzo wysokim poziomie,

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole,

  • silna motywacja do poszerzenia wiedzy,

  • samodzielność i odpowiedzialność,

  • obsługa narzędzi pakietu MS Office (m.in. Word, PowerPoint, Excel, Visio),

  • mile widziane doświadczenie związane z likwidacją szkód.

To oferujemy

  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych,

  • pracę w dobrej atmosferze i w zgranym zespole,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych

  • pracę w doskonałej lokalizacji w nowoczesnej przestrzeni biurowej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne