Oferta pracy

Analityk Biznesowy

Bank Pekao

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 25 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Dokonywanie oceny sytuacji finansowej i ekonomicznej Klientów z segmentu MŚP oraz strukturyzowanie transakcji

  • Sporządzanie dokumentacji kredytowej

  • Wspieranie realizacji celów w zakresie wzrostu portfela kredytowego

  • Monitorowanie sytuacji klientów z portfela kredytowego

  • Współpracę z klientami w zakresie obsługi produktów kredytowych

Nasze wymagania

  • Masz 3-lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Potrafisz oceniać kondycję ekonomiczno-finansową przedsiębiorstwa prowadzącego pełną rachunkowość (mile widziane doświadczenie w pracy z klientem z segmentu MŚP)

  • Potrafisz współpracować w zespole i cechuje Cię dobra organizacja pracy własnej

  • Jesteś otwarty na wyzwania i działanie w dynamicznym środowisku pracy

  • Masz prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w Banku Pekao S.A.

  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • Ubezpieczenie Grupowe oraz inne ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach

  • System szkoleń i programów rozwojowych

  • Możliwość korzystania z Karty MultiSport

  • Dynamiczną atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • Szkolenia wewnętrzne

Bank Pekao

Bank Pekao S.A. to przede wszystkim nasi pracownicy! Jesteśmy pionierem bankowości w Polsce. Łączymy różne perspektywy i wprowadzamy innowacje w życie, a wszystko to jest możliwe właśnie dzięki naszym pracownikom!

Niezależnie od tego, czy jesteś ekspertem w danej dziedzinie, czy na początku swojej drogi zawodowej, liczy się satysfakcja i zadowolenie ze swojej pracy.

Nie czekaj, zobacz nasze aktualne oferty pracy, #bierzżyciezarogi i dołącz do naszego teamu! :)

Przewiń do profilu firmy