Oferta pracy

Analityk Biznesowy

eService Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Jana Olbrachta 94

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • analiza danych sprzedażowych pod kątem efektywności poszczególnych kanałów sprzedażowych,

  • analiza danych produktowych oraz analiza zachowań Klientów,

  • wspieranie działu sprzedaży w budowaniu kampanii sprzedażowych,

  • przygotowywanie bazy do kampanii retencyjnych w oparciu o dane demograficzne, produktowe i behawioralne,

  • tworzenie raportów i analiz odpowiadających na potrzeby biznesowe.

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, ekonomia, ekonometria, finanse),

  • masz min. rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,

  • biegle posługujesz się programem MS Excel,

  • tworzenie analiz, raportów i prezentacji jest Ci bliskie,

  • dobrze czujesz się w realizacji zadań o charakterze projektowym (np. optymalizacji procesów i procedur),

  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym,

  • mile widziana znajomość SQL.

To oferujemy

  • rozwój w międzynarodowym środowisku,

  • prywatną opieka medyczna (w tym stomatologiczna),

  • elastyczne godziny pracy w piątki,

  • pakiet świadczeń socjalnych, również dla Twoich bliskich,

  • karta Multisport w atrakcyjnej cenie,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • owocowe środy i codziennie pyszna kawa,

  • strefa chillout z konsolą do gier,

  • dodatkowe wolne godziny na spędzanie czasu z rodziną.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • bezpłatne porady prawne

  • wsparcie psychologiczne dla Ciebie i Twoich bliskich

  • porady finansowe dla Ciebie i Twoich bliskich

Jesteśmy polską firmą z siedzibą w Warszawie, skąd obsługujemy klientów na obszarze 11 krajów Europy. Jako część międzynarodowej Grupy EVO jesteśmy europejskim hubem IT, technologii, zarządzania i rozwoju produktów, które codziennie mają wpływ na życie milionów użytkowników kart płatniczych.

Będąc największym operatorem płatności bezgotówkowych w Polsce i Europie środkowo-wschodniej, wspieramy przedsiębiorców w cyfrowym świecie transakcji płatniczych. Dajemy im narzędzia, dzięki którym mogą jeszcze lepiej obsługiwać swoich klientów, niezależnie od tego gdzie są i w jaki sposób chcą dokonać zakupu.

Od ponad 20 lat budujemy świat, w którym transakcje płatnicze przebiegają niemal niezauważalnie, są szybkie, bezpieczne i wygodne. Nieprzerwana ewolucja rynku usług finansowych wymaga od nas ciągłego rozwoju, innowacyjnego myślenia oraz budowania rozwiązań i kompetencji, które jeszcze wczoraj nie istniały. Tworzymy je i rozwijamy się wraz z nimi, rosnąc w tempie 20 proc. rocznie.

Wierzymy w siłę naszych wartości, którymi są: uczciwość, odpowiedzialność, różnorodność i praca zespołowa – dzięki nim nasi pracownicy i klienci zostają z nami na lata.

eService należy do notowanej na NASDAQ spółki EVO Payments International oraz PKO Banku Polskiego.

Przewiń do profilu firmy