Oferta pracy

Analityk Biznesowy

Dr.Max Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Power BI

  • BI

  • Excel

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie analiz biznesowych i finansowych dla partnerów wewnętrznych oraz zewnętrznych w obszarach: sprzedaż, e-commerce, zakupy, supply chain, HR

  • Uzgadnianie wymogów

  • Pozyskiwanie danych

  • Opracowywanie raportów

  • Wnioskowanie i rekomendacje

  • Wsparcie raportowe/analityczne projektów rozwojowych prowadzonych w organizacji

  • Tworzenie i utrzymywanie raportów w Power BI, w tym:

  • Analiza wymagań biznesowych

  • Współpraca z klientami biznesowymi oraz zespołem projektowym na każdym etapie życia projektu

  • Tworzenie dokumentacji projektowej (raportowej)

  • Optymalizacja istniejących rozwiązań raportowych (w tym źródeł danych)

Nasze wymagania

  • Umiejętność analitycznego myślenia, interpretacji liczb i wyciągania wniosków

  • Min. 2-letnie doświadczenie w tworzeniu raportów i dashboardów z wykorzystaniem narzędzi BI (preferowany Power BI)

  • Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych oraz projektowaniu i tworzeniu modeli danych

  • Umiejętność analizowania dużych zbiorów danych z wykorzystaniem SQL

  • Biegła obsługa MS Office w szczególności Excel (mile widziana znajomość: Power Query)

  • Samodzielność, kreatywność i skuteczność w działaniu

  • Wysokie kompetencje interpersonalne

  • Umiejętność prezentacji przygotowanych danych

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. B1)

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji w prężnie rozwijającej się firmie

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (telefon, laptop)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • firmowa drużyna sportowa

  • paczki świąteczne

  • Inicjatywy wspierające ekologię

Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk Aplikuj.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju stworzona przez międzynarodowy holding Dr.Max – lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicą ale nie byłoby to możliwe gdyby nie pracownicy uczestników sieci- najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamy potencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy