Oferta pracy

Analityk Biznesowy

Atman sp. z o.o. (dawniej: ATM S.A.)

Grochowska 21A

Praga-Południe

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie analizy technicznej i systemowej na potrzeby wewnętrznych projektów informatycznych

  • Ścisła współpraca z przedstawicielami IT, Biznesu oraz Partnerów zewnętrznych przy wdrażaniu zmian w produktach, procesach oraz systemach IT

  • Pozyskiwanie, uzgadnianie i analiza wymagań biznesowych oraz opracowywanie rekomendacji rozwiązań zarówno pod kątem biznesowym jak i technologicznym

  • Planowanie i realizacja testów zmian wdrażanych w systemach IT

  • Identyfikacja oraz rozwiązywanie problemów pojawiających się w bieżącej pracy

  • Współpraca z zespołami IT przy projektowaniu koncepcji rozwiązań systemowych

  • Merytoryczna (analityczna) opieka nad aplikacjami biznesowymi

  • Opracowywanie przypadków użycia i scenariuszy testowych

  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej i użytkowej

  • Współpraca z dostawcami oprogramowania

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu analiz na potrzeby realizacji wdrożeń systemów informatycznych

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Umiejętność w zakresie implementacji zmian w systemach

  • Doświadczenie w ocenie złożoności przedsięwzięć informatycznych

  • Zdolność analityczna w zakresie identyfikowania wymagań biznesowych i przekładania ich na rozwiązania IT

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Samodzielność w działaniu

  • Inicjowanie rozwiązań

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Elastyczne godziny pracy

  • Zespół, w którym wszyscy gramy do jednej bramki

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych

  • Ubezpieczenie na życie

  • Prywatna opieka medyczna

  • Brak dress code'u

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

W centrach danych Atman utrzymujemy serwery naszych klientów. Zajmujemy się rozwiązaniami B2B z zakresu przechowywania, przetwarzania, zabezpieczania i transmisji danych.

Gdy potrzebujesz zrobić przelew albo kupujesz online – istnieje duże prawdopodobieństwo, że to właśnie MY dbamy, by serwery Twojego banku lub ulubionego sklepu internetowego działały non-stop.

Zasil nasz zespół i wejdź w świat nowych technologii.

Przewiń do profilu firmy