Oferta pracy

Analityk Biznesowy

Miloan Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Nefryt Office Center
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Miloan Polska Sp. z o.o.

Nefryt Office Center

Warszawa

Jeśli interesujesz się nowymi technologiami, trendami w biznesie online i chcesz rozwijać się w branży finansowej, to zgłoś się już dziś. Miloan Polska, firma z branży FinTech, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie zaangażowana w rozwój oraz wsparcie procesów dla usług finansowych online/offline. Analityk biznesowy jest częścią zespołu zajmującego się ścisłą współpracą z klientem wewnętrznym oraz firmami IT, które wspierają rozwój i wprowadzanie nowych produktów na rynek.

Szczególnie cenimy analityczne myślenie, chęć rozwoju  i podnoszenia kwalifikacji, systematyczność, ukierunkowanie na klienta, oraz zainteresowanie pracą w nowoczesnych technologiach w celu zapewnienia jak największej wartości dla usług rynku finansowego.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie, monitorowanie oraz zarządzanie projektami
  • Zbieranie wymagań biznesowych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Testowanie i akceptowanie nowych funkcjonalności
  • Wsparcie operacyjne użytkowników wewnętrznych

Cechy idealnego kandydata:

  • Samodzielność, pasja do nauki i rozwoju, myślenie systemowe, umiejętność dostrzegania całości problemu, zdolność przeprowadzania analiz i formułowania solidnych punktów widzenia
  • Podstawowa wiedza i umiejętności biznesowe
  • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu projektem (ze szczególnym uwzględnieniem procesów biznesowych)
  • Bardzo dobre zdolności analityczne oraz podejście oparte na dowodach
  • Wiedza z zakresu modelowania procesów biznesowych i ich rozwoju

Oczekiwane umiejętności:

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne werbalne oraz pisemne, w tym umiejętność pisania dokumentów technicznych
  • Rozumienie koncepcji systemów informatycznych
  • Zdolność przeprowadzenia analizy kosztów / korzyści
  • Umiejętność formułowania uzasadnienia biznesowego
  • Znajomość technik oraz metod modelowania i analizy danych
  • Znajomość SQL, HTML 5, CSS, tworzenia stron internetowych
  • dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu produktów finansowych / ubezpieczeniowych
  • Znajomość metodyki Agile
  • Znajomość notacji BPMN lub podobnej
  • Znajomość Power BI, java script, type script, c#, php

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Współpraca z zewnętrznymi partnerami i agencjami
  • Prywatna opieka medyczna

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy