Ta oferta pracy jest nieaktualna od 55 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Biznesowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie poszukujemy osób do pracy w Biurze Zarządzania Projektami na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Jakie będą Twoje obowiązki?

Udział w innowacyjnym projekcie cyfryzacji spółki, w ramach którego będziesz:
Na etapie poprzedzającym realizację, przygotowywać wymagania do nowych funkcjonalności i systemów IT
Na etapie realizacji, pełnić roli Analityka wiodącego w różnych obszarach organizacji
Współtworzyć rozwiązania zgodne z najnowszym trendami w branży
Dokumentować istniejące procesy, przygotowywać propozycje ich modyfikacji oraz projektować nowe procesy w oparciu o narzędzie BPMN (w zależności od metodyki danego projektu)
Prowadzić warsztaty z klientami biznesowymi
Współpracować z dostawcami rozwiązań i narzędzi IT

Co oferujemy?

Udział w ogólnofirmowym innowacyjnym projekcie cyfryzacji spółki
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Prywatną opiekę medyczną, możliwość wykupienia karnetu sportowego
Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
Możliwość dojazdu do pracy autobusem firmowym
Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej grupie ubezpieczeniowej
Samodzielne stanowisko pracy, w ramach którego będziesz miał możliwość zgłaszania i realizowania własnych pomysłów
Możliwości rozwoju kompetencji związanych z tworzeniem innowacyjnego projektu budowy nowej platformy
Szkolenia w interesujących Cię obszarach

Czego oczekujemy?

Minimum 3-letniego doświadczenia w roli Analityka Biznesowego
Doświadczenia w pracy w zwinnej metodyce wytwarzania oprogramowania (agile lub scrum) lub w metodyce tradycyjnej (waterfall)
Praktycznej znajomości BPMN i UML
Znajomości narzędzi wspomagających tworzenie dokumentacji i zarządzania projektami (Enterprise Architect , MS Visio, Ms Project, Axure, Aris, Grafx)
Dobrej znajomości języka angielskiego
Proaktywności w ramach wykonywanych zadań
Umiejętności efektywnej komunikacji z przedstawicielami różnych części organizacji
Umiejętności analitycznych i ustrukturyzowanego podejścia do rozwiązywania problemów

Mile widziane:

Znajomość SQL
Doświadczenie w wykorzystaniu Jira lub podobnego oprogramowania
Doświadczenie w tworzeniu ekranów użytkownika (mock-up'ów)
Doświadczenie w pracy z dostawcami zewnętrznymi
Doświadczenie w branży finansowej lub ubezpieczeniowej

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się