Ta oferta pracy jest nieaktualna od 35 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Biznesowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

DATA FORCE GROUP Spółka z o.o. Sp. k.

Data Force Group to dynamicznie rozwijająca się firma konsultingowa świadcząca usługi doradcze przedsiębiorstwom pragnącym podnosić efektywność działań marketingowych i sprzedażowych poprzez inteligentne zarządzanie wiedzą o klientach. Łączymy wiedzę z zakresu IT, analizy danych, badań marketingowych z wiedzą i doświadczeniem biznesowym. W odróżnieniu od innych firm, oferujemy kompleksowe rozwiązania umożliwiające wykorzystanie danych do tworzenia wartości firmy.

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Udział w projektach doradczo-analitycznych oraz przy wsparciu procesów raportowania biznesowego u naszych kluczowych klientów.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie analiz statystycznych
  • Przetwarzanie danych na potrzeby analiz
  • Przygotowywanie wyników z przeprowadzonych analiz
  • Przygotowywanie raportów biznesowych
  • Opracowywanie koncepcji rozwiązań analitycznych
  • Opracowywanie prezentacji z wynikami analiz oraz rekomendacjami

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Doświadczenie w projektach analitycznych
  • Wykształcenie wyższe - informatyka/ matematyka/ statystyka
  • Znajomość pakietów statystycznych SPSS, R, SAS Enterprise Miner
  • Znajomość metod statystycznych oraz algorytmów data mining i możliwości ich wykorzystania
  • Znajomość relacyjnych baz danych i SQL
  • Znajomość metod analizy i przetwarzania danych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Entuzjazm do wykonywanej pracy, chęć rozwoju i uczenia się
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowym atutem będzie:

  • Umiejętność wnioskowania biznesowego z danych
  • Umiejętność prezentowania wyników z analiz odbiorcom biznesowym

Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, zdobycie cennego doświadczenia przy realizacji wielu projektów konsultingowych, zdobycie umiejętności wykorzystania danych do rozwiązywania problemów biznesowych, atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość szybkiego rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się