Ta oferta pracy jest nieaktualna od 252 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Biznesowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DATA FORCE GROUP Spółka z o.o. Sp. k.

    Data Force Group to dynamicznie rozwijająca się firma konsultingowa świadcząca usługi doradcze przedsiębiorstwom pragnącym podnosić efektywność działań marketingowych i sprzedażowych poprzez inteligentne zarządzanie wiedzą o klientach. Łączymy wiedzę z zakresu IT, analizy danych, badań marketingowych z wiedzą i doświadczeniem biznesowym. W odróżnieniu od innych firm, oferujemy kompleksowe rozwiązania umożliwiające wykorzystanie danych do tworzenia wartości firmy.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Udział w projektach doradczo-analitycznych oraz przy wsparciu procesów raportowania biznesowego u naszych kluczowych klientów.

    Zakres obowiązków:

    • Wykonywanie analiz statystycznych
    • Przetwarzanie danych na potrzeby analiz
    • Przygotowywanie wyników z przeprowadzonych analiz
    • Przygotowywanie raportów biznesowych
    • Opracowywanie koncepcji rozwiązań analitycznych
    • Opracowywanie prezentacji z wynikami analiz oraz rekomendacjami

    Oczekiwania wobec kandydata:

    • Doświadczenie w projektach analitycznych
    • Wykształcenie wyższe - informatyka/ matematyka/ statystyka
    • Znajomość pakietów statystycznych SPSS, R, SAS Enterprise Miner
    • Znajomość metod statystycznych oraz algorytmów data mining i możliwości ich wykorzystania
    • Znajomość relacyjnych baz danych i SQL
    • Znajomość metod analizy i przetwarzania danych
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Entuzjazm do wykonywanej pracy, chęć rozwoju i uczenia się
    • Dobra znajomość języka angielskiego

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Umiejętność wnioskowania biznesowego z danych
    • Umiejętność prezentowania wyników z analiz odbiorcom biznesowym

    Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, zdobycie cennego doświadczenia przy realizacji wielu projektów konsultingowych, zdobycie umiejętności wykorzystania danych do rozwiązywania problemów biznesowych, atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość szybkiego rozwoju.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm."