Ta oferta pracy jest nieaktualna od 184 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Biznesowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 10 - 12 tys. zł brutto
  • 16.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Analityk biznesowy
    Warszawa
    NR REF.: 1093897
    Wynagrodzenie:10 - 12 tys. zł

    Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

    Dla naszego Klienta – z branży telekomunikacyjnej – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

    Lokalizacja: Warszawa
    Realizacja: współpraca długofalowa
    Stawka: 400-500/Dzień netto + Vat

    Zadania:

    • Przygotowywania raportów i analiz.
    • Przygotowywanie gotowych plików z obliczeniem wyznaczonych KPI
    • Analiza zachowania użytkowników na stronie w celu poranienia współczynnika konwersji
     Wymagania:
    • Dobra znajomość języka MySQL
    • Znajomość Excela, (mile widziana znajomość VBA)
    • Mile widziana znajomość środowiska SAS
    • Chęć zdobywania nowych umiejętności
    Mile widziana znajomość:
    • Google Analytics
    • Google Tag Managera
    • DoubleClick Bid Managera

    Oferujemy:

    • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
    • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
    • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.

    winko@hays.pl

    www.hays.pl