Ta oferta pracy jest nieaktualna od 288 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Biznesowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 04.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IT Kontrakt jest jedną z wiodących firm outsourcingowych i rekrutacyjnych, specjalizującą się w sektorze IT.  Firma dostarcza najlepszych specjalistów do projektów informatycznych realizowanych w kluczowych sektorach gospodarki.

    Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    miejsce pracy: Warszawa
    nr referencyjny: AOP/AB/zdalnie/12/P

    Obowiązki:

    • Analiza wymagań biznesowych
    • Proponowanie i weryfikacja rozwiązań
    • Przygotowanie, prowadzenie dokumentacji, jaki i zarządzanie wszystkimi działaniami UAT
    • Komunikacja z biznesem oraz IT w zakresie analizy wymagań i rozwiązań
    • Tworzenie dokumentacji projektowej

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Doświadczenie w analizie wymagań biznesowych oraz projektowaniu rozwiązań informatycznych
    • Znajomość metodologii rozwoju oprogramowania i wszystkich aspektów cyklu życia oprogramowania
    • Wysoka komunikatywność oraz umiejętność szybkiego nawiązywania dobrego kontaktu zarówno z osobami biznesowymi, jak i innymi specjalistami IT
    • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia oraz samodzielnego rozwiązywania problemów
    • Znajomość narzędzi/notacji do analizy biznesowej i modelowania procesów (UML/BPMN; Visio, Enterprise Architect, itp.)
    • Znajomość metodyki Agile (Scrum) mile widziana

    Oferujemy:

    • Pracę zdalną lub w jednym z naszych biur- do wyboru
    • Dofinansowania do szkoleń i certyfikatów
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Pakiet rekreacyjno- sportowy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. [email protected]

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Analityk Biznesowy.

    Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.