Analityk Biznesowy

ProService Finteco Sp. z o.o.O firmie

ProService Finteco Sp. z o.o.

Konstruktorska 12a

Warszawa

ProService Finteco jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chciałbyś dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Do Firmy specjalizującej się w outsourcingu profesjonalnych usług middle office oraz produktów IT wspierających procesy operacyjne TFI, banków i ubezpieczycieli? Szukamy właśnie Ciebie :)

ANALITYK BIZNESOWY

Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów
Konstruktorska 12A

Jesteś Kandydatem/Kandydatką na to stanowisko, jeżeli:

  • lubisz wyzwania
  • posiadasz analityczny umysł i potrafisz myśleć „procesowo”
  • chcesz projektować nowe rozwiązania informatyczne
  • lubisz pracę z liczbami

Dlaczego warto z nami pracować?

  • zapewniamy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie obsługującej rynki finansowe w Polsce i Europie
  • dołączysz do przyjaznego zespołu, który lubi swoją pracę i chętnie dzieli się wiedzą
    i doświadczeniem
  • otrzymasz atrakcyjny pakiet socjalny w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć rekreacyjnych, nauki języka angielskiego, ubezpieczenie grupowe, karty Edenred doładowywane
    z okazji świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy
  • możesz realizować swoje pasje i zainteresowania w ramach firmowych Sekcji: biegowej, piłki nożnej, fotograficznej, gier planszowych, warsztatów programowania oraz warsztatów kulinarnych
  • co czwartek czekają na Ciebie świeże owoce

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • analiza biznesowa i systemowa potrzeb dotyczących produktów i usług związanych z funduszami inwestycyjnymi
  • zbieranie, dokumentowanie wymagań biznesowych od Klienta wewnętrznego i zewnętrznego oraz proponowanie rozwiązań systemowych
  • merytoryczna opieka nad aplikacjami biznesowymi
  • współpraca z użytkownikami systemów informatycznych w zakresie wymagań zmian i rozwoju aplikacji
  • proponowanie nowych rozwiązań informatycznych w zakresie optymalizacji procesów biznesowych
  • tworzenie i weryfikacja dokumentacji, definiowanie i kontrola standardów, jakości tworzonej dokumentacji
  • tworzenie i weryfikacja scenariuszy testowych
  • współpraca z dostawcami oprogramowania

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • wykształcenie wyższe na kierunkach: matematyka lub informatyka
  • wiedza z zakresu Inżynierii oprogramowania i metodyk procesu produkcji oprogramowania
  • znajomość technik pozyskiwania i dokumentowania wymagań
  • ugruntowana wiedza z zakresu analizy systemów informatycznych i dokumentacji wymagań (modelowanie procesów, tworzenie przypadków użycia, tworzenie projektów technicznych)
  • znajomość zagadnień powiązanych z User Experience
  • doświadczenie w ocenie złożoności przedsięwzięć informatycznych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość narzędzi wspomagających tworzenie dokumentacji i zarządzania projektami (m.in. Ms Visio, Ms Project, Axure, Enterprise Architect).
  • znajomość technik i norm (standardów) dokumentowania wymagań

Pożądane kompetencje i cechy osobowe:

  • umiejętność identyfikacji potrzeb biznesowych Klienta
  • komunikatywność
  • kreatywność i inicjatywa
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • otwartość na zmiany i chęć rozwoju

Co możemy Ci zaoferować?

Szansa na zdobycie doświadczenia w branży finansowej
Stabilne
zatrudnienie
Pracę w zespole,
który chętnie dzieli się doświadczeniem
Dofinansowanie do karty Multisport oraz karty podarunkowe

Prywatną opiekę medyczną z gwarancją dostępności terminów oraz z dostępem do specjalistów
Zniżkę 50% na usługi stomatologiczne (po wyleczeniu zębów usługi stają się bezpłatne)
Pracę od poniedziałku do piątku
Sekcje zainteresowań Pracowników

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy