Analityk Biznesowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Aleje Jerozolimskie 162A, 02-342 Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.08.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 18.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Vienna Insurance Group (VIG) jest wiodącym specjalistycznym koncernem ubezpieczeniowym w Austrii i w Europie Środkowo-Wschodniej. Należy do niego około 50 spółek w 25 krajach.

    Obecnie do VIG Polska poszukujemy energicznych i ambitnych osób do pracy w Biurze Innowacji i Projektów, na stanowisku:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Jakie będą Twoje obowiązki?

    Projekt na start: udział w innowacyjnym technologicznym projekcie ogólnospółkowym, w ramach którego będziesz:

    • Tworzyć nowe rozwiązania i projektować biznesową rzeczywistość
    • Pozyskiwać i dokumentować wymagania biznesowe
    • Weryfikować i rozwijać dokumentację biznesowo-systemową aplikacji
    • Dokumentować istniejące procesy, przygotowywać propozycje ich modyfikacji oraz projektować nowe procesy w oparciu o notacje BPMN lub UML
    • Prowadzić spotkania warsztatowe z Klientami wewnętrznymi
    • Współpracować z dostawcami rozwiązań i narzędzi IT, w tym nowinek technologicznych
    • Przygotowywać, planować i przeprowadzać testy funkcjonalne i akceptacyjne aplikacji

    Oferujemy:

    • Elastyczne godziny pracy
    • Stanowisko pracy, w ramach którego będziesz miał możliwość zgłaszania i realizowania własnych pomysłów
    • Inicjatywy integracyjne oraz młody, zgrany i otwarty zespół, dla którego współpraca i wymiana wiedzy jest bardzo dużą wartością
    • Szkolenia w interesujących Cię obszarach, możliwość udziału w Programach Rozwojowych
    • Dofinansowanie do kursów językowych, studiów podyplomowych
    • Możliwość dojazdu do pracy firmowym autobusem, biuro w atrakcyjnej lokalizacji (stacja kolejki miejskiej pod budynkiem z możliwością dojazdu do centrum w 10 minut)
    • Katalog zniżek na ubezpieczenia dla pracowników i członków rodzin
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Możliwość wykupienia karnetu sportowego
    • Indywidualne wsparcie dedykowanego Buddy’ego we wdrożeniu w nowe obowiązki
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, z wynagrodzeniem płatnym przed końcem danego miesiąca

    Czego oczekujemy?

    • Minimum 2-letniego doświadczenia w roli samodzielnego Analityka Biznesowego
    • Doświadczenia i chęci dalszego rozwoju w pracy w zwinnej metodyce wytwarzania oprogramowania (Agile, SCRUM) lub w metodyce tradycyjnej (Waterfall)
    • Praktycznej znajomości BPMN i UML
    • Znajomości narzędzi wspomagających tworzenie dokumentacji i zarządzania projektami: Enterprise Architect (preferowany) lub inne
    • Proaktywności w ramach wykonywanych zadań
    • Umiejętności efektywnej komunikacji z przedstawicielami różnych części organizacji
    • Doświadczenia w pracy z dostawcami zewnętrznymi
    • Znajomości języka angielskiego
    • Znajomość tematyki ubezpieczeniowej lub likwidacji szkód będzie dodatkowym atutem
    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do VIG Polska Sp. z o.o., Vienna Insurance Group wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych.