Analityk Biznesowy we wdrożeniach IT (branże: finansowa, energetyka i utilities, sektor publiczny)

Sygnity S.A.O firmie

  • Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Enterprise Architect

  • UML

  • Jira

Twój zakres obowiązków

  • Określanie i dokumentowanie funkcjonalnych i niefunkcjonalnych wymagań klienta dotyczących oprogramowania,
  • Przekładanie wymagań klienta na wymagania techniczne dostosowane do specyfiki programowanego bądź konfigurowanego systemu,
  • Szacowanie pracochłonności takiej analizy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w pracy analityka IT,
  • Wiedza o działaniu systemów informatycznych,
  • Łatwość precyzyjnego formułowania opisu wypracowanych rozwiązań.

  • Znajomość procesów biznesowych branży finansowej, energetycznej/utilities lub administracji publicznej,
  • Umiejętność modelowania wymagań w sposób graficzny lub w języku naturalnym, w tym przy użyciu języków modelowania, takich jak UML,
  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect i Jira.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • agile
  • scrum
  • waterfall

Skład zespołu

  • backend developer
  • fullstack developer
  • architekt
  • tester manualny
  • product owner
  • project manager
  • scrum master
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Sygnity to firma IT licząca około 750 osób. Są to w większości osoby techniczne, zajmujące się rozwojem i utrzymaniem oprogramowania: analitycy biznesowi i systemowi, architekci oprogramowania, programiści pracujący w różnych technologiach, testerzy, konsultanci ds. wdrożeń, kierownicy projektów jak również zespoły odpowiedzialne za serwis i infrastrukturę IT.

Głównym zakresem działalności Sygnity jest produkcja, wdrażanie oraz serwisowanie oprogramowania, integracja infrastrukturalna i aplikacyjna oraz doradztwo IT. Większość banków w Polsce, najważniejsze urzędy państwowe oraz koncerny energetyczne stosują właśnie nasze rozwiązania.

Każdy obszar biznesowy ma swoją specyfikę zarówno technologiczną jak i ludzką. Dlatego nie łatwo nas zdefiniować jednym zdaniem. Mamy za sobą wiele projektów, sukcesów ale i trudności. Współpraca i wola walki łączą nas pod marką Sygnity. Mówimy sobie na „Ty”, komunikujemy się wprost, skupiamy się na zadaniach i na relacjach.

Zaaplikuj do nas a my postaramy się znaleźć ofertę dostosowaną do Twoich kompetencji.

Analityk Biznesowy we wdrożeniach IT (branże: finansowa, energetyka i utilities, sektor publiczny), Bydgoszcz